50 odstínů šedi a všichni chtějí pouta

Jednoznačně nejočekávanější filmový hit roku 2015 „50 odstínů“ se nakonec hitem nestal. Pokud jste knižní trilogii a zároveň filmovou předlohu přečetli jedním dechem, pak jste jistě nedočkávě čekali na premiéru v kině. Nízké hodnocení filmu mluví za vše a mnohé fanynky odcházely zklamané. Jedno se však na knize a filmu musí nechat.
Rozpoutal diskuze o sexuální touze být někým ovládán a vhozen druhému na pospas. Je dobře, že takový efekt knihy a film vyvolal. Mezi tajné a hlubokoskryté touhy většiny z nás patří být v určité formě zotročen. Nechat se připoutat, svázat a nechat toho druhého dělat co je mu libo. Nechat si naplácat bičíkem, chytnout pod krkem nebo tvrdě za vlasy. žena má připraveny puta na mužeAutorka románu vystihla přesně ty sexuální touhy o kterých se nemluví a považují se za cosi úchylného. Po vstupu filmu do kin začali prodejci erotického zboží hlásit nebývalé zvýšení poptávky po vibrátorech, oblečcích, bičících a zejména zvýšený zájem o pouta. Tento nástroj je vnašich ložnicích nepříliš rozšířená erotická hračka. Existuje několik materálů. Nejopravdovější jsou klasická kovová pouta, které jednoduše zacvaknete a odemknete klíčkem. Často obsahují i pojistku pro bezpečené odemknutí v případě rychlé potřeby. K hrátkám postačí vám i plastová pouta z policejní herní sady pro děti. Dále se setkáme s koženými pouty, která jsou pohodlnější s páskovým zapínáním. Antialergenní slikon je další materiál, z kterého mohou být pouta vyrobena. Neodře vám ruce a dobře splní svůj účel. A praktická jsou také pouta na suchý zip. Jednoduše partnera připoutáte a jsou šetrná ke končetinám. Jako alternativa může posloužit také lepicí páska, různé bandáže nebo kus provazu. Všechny vyjmenované slouží především ke spoutání rukou. Nejlepe k čelu postele. Samozřejmě poloha záleží na vás. Standardně svázaný leží, ovšem i otočený prdelkou k vám je velmi vzrušující poloha. Romantickou svazovací alternativu tvoří svazování šátkem či jiným kusem látky. Nemusíte se omezovat pouze na ruce. Svázat můžete i nohy nebo všechno dohromady. I na to výrobci myslí a nabízí pouta se čtyřmi želízky pro spoutání končetin. K poutům neodmyslitelně patří i pomůcky k zakrytí očí. Oslepený protějšek tak neví co očekávat a prožitek ze hry je daleko vyšší. Používáme šátek nebo přímo pro tento účel vyrobenou zaslepovací masku z jemného materilu. Jednoduché nasazování zajišťuje gumička. Pro ostřejší sexuální hrátky doporučíme pořízení roubíku. Nejčastěji se používají roubíky z kuličky, ale i naopak roubíky, které drží ústa stále otevřená.
S pouty si jistě vy a váš protějšek užijete spoustu potěšení a legrace. Proto si neváhejte některou ze svazovacích pomůcek pořídit a řádně ji otestovat. Neohlížejte se na jiné, co si kdo o takových to erotických pomůckách myslí.