Domů 50 odstínů šedi a všichni chtějí pouta

50 odstínů šedi a všichni chtějí pouta

Jednoznačně nejočekávanější filmový hit roku 2015 „50 odstínů“ se nakonec hitem nestal. Pokud jste knižní trilogii a zároveň filmovou předlohu přečetli jedním dechem, pak jste jistě nedočkávě čekali na premiéru v kině. Nízké hodnocení filmu mluví za vše a mnohé fanynky odcházely zklamané. Jedno se však na knize a filmu musí nechat.

Rozpoutal diskuze o sexuální touze být někým ovládán a vhozen druhému na pospas. Je dobře, že takový efekt knihy a film vyvolal. Mezi tajné a hlubokoskryté touhy většiny z nás patří být v určité formě zotročen. Nechat se připoutat, svázat a nechat toho druhého dělat co je mu libo. Nechat si naplácat bičíkem, chytnout pod krkem nebo tvrdě za vlasy. Autorka románu vystihla přesně ty sexuální touhy o kterých se nemluví a považují se za cosi úchylného. Po vstupu filmu do kin začali prodejci erotického zboží hlásit nebývalé zvýšení poptávky po vibrátorech, oblečcích, bičících a zejména zvýšený zájem o pouta.

Tento nástroj je v našich ložnicích nepříliš rozšířená erotická hračka. Existuje několik materálů. Nejopravdovější jsou klasická kovová pouta, které jednoduše zacvaknete a odemknete klíčkem. Často obsahují i pojistku pro bezpečené odemknutí v případě rychlé potřeby. K hrátkám postačí vám i plastová pouta z policejní herní sady pro děti. Dále se setkáme s koženými pouty, která jsou pohodlnější s páskovým zapínáním. Antialergenní slikon je další materiál, z kterého mohou být pouta vyrobena. Neodře vám ruce a dobře splní svůj účel. A praktická jsou také pouta na suchý zip. Jednoduše partnera připoutáte a jsou šetrná ke končetinám. Jako alternativa může posloužit také lepicí páska, různé bandáže nebo kus provazu. Všechny vyjmenované slouží především ke spoutání rukou. Nejlepe k čelu postele. Samozřejmě poloha záleží na vás. Standardně svázaný leží, ovšem i otočený prdelkou k vám je velmi vzrušující poloha. Romantickou svazovací alternativu tvoří svazování šátkem či jiným kusem látky. Nemusíte se omezovat pouze na ruce. Svázat můžete i nohy nebo všechno dohromady. I na to výrobci myslí a nabízí pouta se čtyřmi želízky pro spoutání končetin.

K poutům neodmyslitelně patří i pomůcky k zakrytí očí. Oslepený protějšek tak neví co očekávat a prožitek ze hry je daleko vyšší. Používáme šátek nebo přímo pro tento účel vyrobenou zaslepovací masku z jemného materilu. Jednoduché nasazování zajišťuje gumička. Pro ostřejší sexuální hrátky doporučíme pořízení roubíku. Nejčastěji se používají roubíky z kuličky, ale i naopak roubíky, které drží ústa stále otevřená.

S pouty si jistě vy a váš protějšek užijete spoustu potěšení a legrace. Proto si neváhejte některou ze svazovacích pomůcek pořídit a řádně ji otestovat. Neohlížejte se na jiné, co si kdo o takových to erotických pomůckách myslí.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů