Domů Erotické pomůcky Dilda a umělé penisy Anální kolík Basic Speartip černý

Anální kolík Basic Speartip černý

Hladký jemný silikonový povrch. Decentní černý design. Délka 9 cm/ průměr 2,7 cm. Vhodný pro začátečníky. Typický kónický tvar roztahuje zadeček. Tři velikosti na výběr.

Cena od 379 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
materiál jemný silikon
tři velikosti na výběr
jednoduchý tvar, nemá se co pokazit
ideální pro začátečníky v análu
zcela vodotěsný, vhodný do vany i sprchy
nutné používat lubrikační gel na vodní bázi

úvod: erotická pomůcka vhodná i pro úplné začátečníky. Kolík slouží obou pohlavím k roztažení a uvolnění zadečku, k přípravě k análnímu sexu nebo ke zvýšení rozkoše při souloži. Kolík si jeden z partnerů (nebo oba, pokud vlastní dva kolíky) vsunou do zadečku a poté mohou mít klasický sex. S tím, že se zaplněným zadečkem je prožitek z milování násobně vyšší.

materiál: je vyroben z černého silikonu, který je pevný, pružný a hodně hladký. Kvalitní silikon vydrží velmi dlouho a povrch vám rozhodně nezačne praskat.

popis: kónický tvar kolíku s hladkou kulatou špičkou je uzpůsoben snadnému vnikání a postupnému uvolňování stěn konečníku. Současně tento tvar silné dráždí stěny análu. Anální kolík je zakončen širokým madlem - patkou. To slouží jak k uchopení a pomalým popotahováním k dráždění díry, tak k zamezení proniknůtí kolíky hlouběji do zadečku. Díky tomu erotická hračka drží na svém místě.

rozměry: tento malý kolík má rozměry 9 cm a 2,7 cm v průměru střední části, takže i nezvyklý začátečník jej dokáže zavést do zadečku. Na kulaté špičce je průměr zhruba 1,5 cm. K mání je i větší verze s průměrem 6,5 cm. Tento je však díky své velikosti vhodný pro zkušené anální labužníky.

tip: před zavedením kolíku si nechte od partnera líbat hýždě. Odvázanější páry si mohou vzájemně vylízat dírky. Následný prožitek po vsunutí kolíku do dírky bude násobně vyšší. Ideální je spojení erotické hračky s živým penisem ve vagině.

shrnutí: anální kolik je ideální pro páry a jednotlivce, kteří chtějí začít s análním sexem nebo si jen pořádně protáhnout zadečky. Díky nízké ceně si jej může dovolit skutečn každý. Navíc si můžete pořídit rovnou anální kolíky dva a poté se pomilovat.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů