Domů Erotické pomůcky Dilda a umělé penisy Black Spirit anální kuličky

Black Spirit anální kuličky

Dlouhé úzké dildo s kuličkovými výstupky. Místo patk je pevná přísavka. Optimálně tuhé, snadné se zavádí. Příjemný průměr kuliček 1 - 1,8 cm. Vhodné i pro úplné začátečníky.

Cena od 189 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
tuhé tak akorát pro snadné strčeí do zadku
kuličky se postupně zvětšijí - intenzivní dráždění
přísavka pevně drží a hladkých površích
super levná erotická pomůcka
vodotěsný do sprchy i do vany
mini nerovnosti na povrchu
nově zakoupený je cítit po plastu

úvod: mají jen málo společného s klasickými venušinymi kuličkami. Pro pořádně hluboké vymetení análku ovšem neexistuje snad nic lepšího. Vhodné na masáž zadečku a prostaty. Jednoznačný vítěz v kategorii poměr cena/výkon.

materiál: jsou vyrobeny z pružného a velmi ohebného PVC. Přes svou ohebnosti drží tvar, nebudete mít tedy problémy se zavedením erotické hračky do análku. Pro snadnější vstup do dírky použijte lubrikační gel.

popis: anální kuličky Black Spirit tvoří osm výstupků ve tvaru kuliček a spojených do čtyř dvojic. Kuličky jsou propojeny dlouhou stopkou s přísavkou na konci. Směrem od přísavky ke špičce se postupně zmenšuje jejich průměr.

rozměry: Nejmenší kulaté výstupky jsou na špičce (kulatá špička z kuliček) a postupně se směrem k přísavce zvětšují (průměr nejménší kuličky je 0,8 cm a průměr největší kuličky je 1,8 cm). Celková délka je 19 cm a použitelná délka celých 17 cm.

tip: Při milování si je jeden z partnerů může zasunout do zadečku a znasobit tak potěšení ze sexu. Stejně tak při mastrubaci. Můžete využít buď přirážení (díky přisavce ) nebo jen volně zasunout a u toho mastrubovat. Podobně pro pány. Sexuální hračka se připne do výšky zadečku stojícího muže a ten si je zavede do díry. Zatímco co lehce přiráží a dělá dobře prostatě, partnerka ho divoce kouří. Zaručený tip pro dámy které si chtějí udržet svého chlapa! Tohle totiž jinde nenajde.

shrnutí: nízká cena 249 Kč a velké možnosti využití dělá z této erotické pomůcky jednoho z favoritů, který by nikdy neměl chybět ve vaší ložnici. Uvidíte, že zažijete dlouho a velmi divokou jizdu rozkoše a slasti.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů