Domů Erotické pomůcky Dilda a umělé penisy Unisex gelové dildo do vagíny i zadečku

Unisex gelové dildo do vagíny i zadečku

Dildo unisex
autoři doporučují
(169 hodnocení uživatelů)

Oboutranné dildo. Hladký konec pro vagínu, kuličkový konec pro análek. Hezký design. Velmi dobrá cena. Vhodný pro začátečníky, jednotlivce i šukání ve dvojici.

Cena od 349 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
pěkný design s odlišnými konci
2v1 dildo + kuličky
vhodný i do zadečku (i pro anální začátečníky)
je měkký ale drží tvar
snadná udržba, žádné skryté záhyby
super cena
je třeba se jej naučit držet
nový výrobek je cítit (časem pach odezní)

úvod: velmi důmyslně provedené dildo, vhodné jak do vaginy, tak na protažení zadečku. To znamená, že je vhodné hlavně pro partnerské hrátky, protože jej můžete strkat do dírek obou partnerů.

materiál: celý umělý penis je z jednoho kusu z měkkého příjemného gelu. Použijte lubrikační gel před zavedením do dírek. Vaginální a anální dildo je průžné a vrací se po ohnutí do původního tvaru.

popis: erotická pomůcká má hezký stylový design, z každé strany jiný. Základ tvoří kolík ve tvaru hrušky (hlava hrušky tvoří jeden konec). Z druhé strany ční čtyři pevně k sobě zatavené kuličky.

rozměry: celková délka erotické pomůcky je úctyhodných 20 cm a strkat si ji můžete celou. Jedna strana končí hladce oblou hlavicí, vhodnou zejména do vaginy. Průměr hlavice dosahuje 2,3 cm. Druhý konec je opatřen čtyřmi kuličkovitými dráždícími výstupky. Touto částí dilda si budete parádně masírovat dírku zadečku. Nejménší průměr je 1,4 cm.

tip: dámy, víte jak potěšit muže? Ať leží na zádech a vy mu vsuňte dildo do zadečku (vhodné použít gel na vodní bázi). Pusou začněte dělat orální sex a dildem stále přirážejte. Takovou jízdu a masáž zadku ještě nikdy nezažil. Bude vám za to doslova zobat z ruky. Podobně to můžete provést, pokud muž klečí zadečkem směrem k vám. Protahujte mu zadeček dildem a druhou rukou laskejte a hoňte jeho penis.

shrnutí: tato hračka je díky příjemné velikosti použitelná vaginální i anální sex. Menší velikost předurčuje dildo hlavně pro pro začátečníky. Pro ty, kteří ještě nemají dostatečně roztaženou prdel. Velmi potěší nízká cena erotické hračky.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů