Domů Erotické pomůcky Dilda a umělé penisy Dildo realistické s přísavkou a varlaty 18 cm

Dildo realistické s přísavkou a varlaty 18 cm

Velké silikonové dildo (18 cm). Reálný tvar penisu i s koulemi. Strčíte pohodlně i do zadečku. Pevnou přísavkou uchytíte na jakoukoli hladkou plochu.

Cena od 899 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
realistický vzhled s varlaty a tvarovaným žaludem
přísavka výborně drží
vhodný i pro anální sex
vykrojený žalud dosáhne na G bod a masíruje také prostatu
vyšší cena

úvod: Tohle nadprůměrně velké dildo vás pořádně protáhně. Vypadá jako skutečný a na dotek velmi příjemný. Díky přísavce si můžete užít nekončně mnoho času přírážení. Hodí se jak do vagíny tak do análku.

materiál: Vibrátor je vyrobený ze 100% silikonu. Jemný a příjemný na dotek, vzdáleně podobný lidské pokožce. Je velmi pružný a ohebný. Přesto jej poměrně snadno vsunete i do úzké dírky zadečku, protože při tlaku vzpříma se neohýbá.

popis: Má reálný tvar penisu, téměř dokonalá imitace i hezky vyvatrovanými koulemi. Žalud je barevně odlišný (tmavší) od zbytku penisu. Dokonale vytvarovaný a zaoblený pro snadné vniknutí do dírky. Opravdově provedené tělo má hustou naběhlou žilnatinu, skvělé pro dráždění vnitřních stěn pochvy.

rozměry: Celková délka dilda je 18 cm. Bez přísavky a varlat (pokud si je taky nestrčíte do díry) máte nádherných využitelných 14 cm rozkoše. Průměr žaludu jsou 3,3 cm a průměr penisu ve střední části je až 3,8 cm.

tip: Připněte dildo přísavkou na podlahu. Žena si na něj vleze na koníčka. Pod kolena si složte deku. Muž si sedne poblíž na židli. Žena bude skákat a pohupovat se na dildu a současně bude svého chlapa pěkně kouřit. Takto můžete oba současně dosáhnout orgasmu. A dámy věřte, že pánové tuto vaši námahu náležitě ocení pozorností.

shrnutí: Dildo s přísavkou můžeme více než doporučit. Cena je sice trošku vyšší, ale získáte nádhernou imitaci penisu, z kterou prožijete řadu orgasmu. Pro anální hrátky je také vhodný. Nicméně méně zvyklí pánové a dámy budou ze začátku skučet pod tlakem. Jistě oceníte kompfort, který nabízí přísavka a vy se můžete stoprocentně věnovat přirážení.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů