Domů Erotické pomůcky

Erotické pomůcky

Jsou pro každého a přeci je každý doma nemá. Statistiky uvádí, že erotická pomůcka je doma u 50 % žen. To není málo. Zhruba polovina domácností v ČR. Otázka je, zda tomu věřit. Lidé o svých sexuálních zkušenostech o používání erotické hračky příliš nemluví. Pořízení nějaké sexuální pomůcky můžeme jen doporučit. Pokud váš partnerský sexuální život trochu zaostává, je to přesně to, co potřebujete. Erotické pomůcky zkvalitňují sexuální život parnterů.

Výhody používání:

  • Vyšší počet sexuálních styků pokud něco opakujete vícekrát a pořád dokola stejně, přestává vás to bavit. Pokud ovšem postup obměníte, nebo dokonce vylepšíte, nadšení z dané činnosti se obnoví. Sexuální polohy také potřebujte měnit. Nicméně po čase je to stále dokola – na konička, klasika, ze zadu v kleku, ze zadu ve stoje, v leže z boku apod. Pak si ovšem koupíte například vibrátor a současně při milování s partnerem si bude vibrátor zasunovat do zadečku. Nebo ji ho tam bude přirážet volnou rukou parnter. To samozřejmě vydráždí jak partnera tak partnerku s oběma dírami plnými k prasknutí.
  • Budete zkoušet nové praktiky po koupi erotické hračky se jí budete snažit co nejvíce využít. To sebou nutně nese i zkoušení nových praktik. Pokud například neprovozujete anální sex, je dost možné, že s koupí dilda nebo vibrátoru rychle začnete. Když muž šuká ženu, proč by se měl robertek jen tak zbytečně válet na posteli. Tak si ho strčíte do zadečku. Další rozšíření je pánský análek. Dámy, strčte vašmu muži něco do zadku a zahýbejte s tím. Přitom mu pořádně vykuřte. Už se od vás nehne.
  • Více ženských orgasmů chlap se udělá v podstatě vždy. Ženy mají větší problém mít orgasmus a spojují se s tím okolní podmínky. S pomocí správné erotické hračky mohou ženy při milování dosahovat orgasmu pohodlně. Samozřejmě, že poté jsou spokojenější i partneři. Jsou hrdí, že jejich žena dosahuje pravidelně orgasmu. Nezáleží na tom, že jim pomohl kamarád umělý penis.

  • Delší sexuální styk Muž se obvykle vystříká mnohem rychleji, než se žena vůbec pořádně zahřeje. Pánové, vemte vibrátor nebo dildo a střídejte se s ním. Chvilku díru protahujte vy, chvíli nechte díru protahovat vašeho kamaráda robertka. Vydržíte déle, sex bude delší a všichni budete spokojení.

Shrnutí - obsah článku [ ukázat ]

Sexuální pomůcky a erotické hračky

Erotických pomůcek je velké množství. Pro přehled si je rozdělíme do několika kategorií. Kategorie vznikly přirozeně, tak jak je lidé vyhledávají na internetu. Úplně obecně je můžeme rozdělit na hračky strkací a ostatní. Právě strkací hračky jsou nejprodávanější. Do strkacích patří víbrátory, dilda a venušiny kuličky. Vibrátor je umělý penis s motorkem a vibrací. Více o vibrátorech nalzenete na hlavní stránce tohot webu. Dildo neboli umělý penis je napodobení pánského penisu bez vibrací. Postupně vzniklo na desítky typů dilda. Nyní už nemusí imitovat pravé mužské penisy, ale mají různé tvary pro maximální uspokojení. Máme dilda anální, připínací, s přísavkou, tvar ruky, xxl dilda, anální kolíky a další. Venušiny kuličky jsou sexuální klasikou zejména pro samo mastrubaci žen. Nosit ve vagině je můžete i při běžných činnostech například domácích pracech. Všechny tři uvedené skupiny jsou jak pro ženy, tak do mužských zadečků (při troše tréninku).

Do druhé skupiny ostatní patří všechy další erotické hračky. Za všechny vyjmenujeme například: nafukovací panny, návleky na penis, kroužek na penis, umělé vagíny, erotické prádlo, pouta, bičíky a masky, vakuové pumpy. Velkou skupinu pak tvoří lubrikační gely a masážní oleje. Ty taktéž rozebíráme na jiném místě tohoto webu. Tato druhá velká skupina „ostatní“ má zhruba třetinový podíl na všech prodaných sexuálních pomůckách. Je zřejmé že strkací hračky jsou stále nejoblíbenější mezi uživateli. Dle toho by jste se měli řídit i vy. Pokud vybírate svou první erotickou pomůcku, začněte u strkacích hraček. Důležitá je i otázka ceny. Při výběru prvních sexuálních nástrojů se zaměřte hlavně na levné erotické pomůcky. O tom píšeme i v dalším odstavci.

Levne eroticke pomucky

Pro úplné začátečníky se doporučuje kupovat hlavně ty z levnějších hraček. Za pár korun si tak vyzkoušíte, zda vám daný typ pomůcky vyhovuje. Případně koupíte jinou. Jakmile najdete svou optimální erotickou hračku, můžete začít vybírat dražší a kvalitnější výrobek. V předchozích větách jsme zjistili, že máme vybírat v nejoblíbenější skupině strkacích pomůcek. Obecně se doporučuje koupit vibrátor nebo obyčejné dildo. Ty nejlépe využijete v páru. Venušiny kuličky jsou přeci jenom hlavně pro ženskou mastrubaci.

Ceny levných vibrátorů se pohybují kolem 400 – 600 Kč. Nečekejte bůhví co, ale pro vyzkoušení to stačí až nad hlavu. I tak budete pravděpodobně velmi nadšeni. Cena levného dilda je kolem 200 – 400 Kč. Cena výrobků je dána typem materiálu a funkcemi. Tyto levnější kousky budou vyrobeny nejspíše s gelu nebo plastu. Gel je v pohodě materiál. Příjemný na dotek, pružný a pevný. Nevýhodou je zápach, který ze začátku vydává. Po několika použitích částečně odezní. Vibrace u levných typů mají jen několik stupňů. U dražších modelů jsou i pulzace, což je vlastně program, který vám sám střída silu a délku vibrací. I dild jsou levnější obvykle ty, které nenapodobují penis. Jedná se o různé anální kolíky, anální kuličky a korále apod. Ty pořídíte za dvě tři stovky. Ovšem mají specifické využití. Proto si na poprvé pořiďte raději imitaci penisu, tzv. umělý penis. V ceně hraje roli také značka. Dnešní sexshopy jsou zavaleny čínskými neznačkovými produkty. Jejich cena je nízká a kvalita poměrně vysoká. Proto se neostýchejte takový levný produkt koupit. Však si pak koupíte lepší, jakmile zjistíte co nejlépe vyhovuje vaší vagině a prdeli.

Erotické pomůcky pro ženy

Je trochu úsměvné rozdělovat sexuální pomůcky podle pohlaví. Pánové mají totiž tu výhodu, že mohou používat prakticky ty stejné pomůcky jako ženy. Mají totiž taky svou díru. I když většina z nich ji k sexuálním hrátkám nepoužívá (což je jejich vlastní velká škoda). Mezi klasické erotické hračky pro ženy se řadí hlavně vibrátory, dilda a venušiny kuličky. Je to skvělá hračka pro mastrubaci do jedné z dírek. Pokud jste sama, zvolte raději vibrátor. Nemůsíte se rukou tak namáhat a více se soustředíte na zasouvání a vibrace na klitorisu a poševních stěnách. Vibrátory v různých šířkách snadno vsunete do vaginy nebo prdelky. Stačí použít lubrikační gel a jde to jako po másle. Případně můžete zvolit kousek osazený přísavkou. Tu lze pohodlně připnout na jakýkoli hladký povrch a začít přirážet. Hodí se hlavně čelo skříně, postele nebo komody. Užijete si i na hladké podlaze nebo kdekoli v koupelně.

Je škoda, že hodně žen svého pomocníčka před svými partnery tají. Přitom právě partnerské hrátky jsou nejlepší. Proč by jste si ho tam měla strkat sama, když pomůcku může držet partner a rejdovat vám v díře. Vy jen vyšpulíte zadeček a ať to strká kam může. Typickou ženskou hračkou jsou pak venušiny kuličky. Ty lze nosit i při běžné domácí činnosti. Odvážnější z vás si je vemou i na nákup. Nemají žadný motorek, ale vibrace vznikají díky malé kuličce. Je umístěna uvnitř kuličky větší a při pohybu s kuličkami dochází k nárazům a vzniku vibrací. S kuličkami v kundě můžete například cvičit, vařit, uklízet, jít nakupovat nebo na procházku se psem. Přijemné vibrování vám navodí nepřestávající pocit rozkoše.

Erotické pomůcky pro muže

Jak jsme zmínili výše, muži mohou používat to samé co ženy. Záleží na jejich toleranci k vlastní prdeli. Pánové, neochuzujte se o anální hrátky. Nebojte se pořídit menší úzký anální vibrátor nebo pevné anální korále a pořádně si protáhněte prdel. Je to hodně o tréninku. Je třeba si na tlak zvyknout a anální otvor roztáhnout. Jakmile jedou vyzkoušíte, už budete chtít vždy šukat partnerku a v prdeli mít zastrčený anální kolík. I orgasmus a výstřik spermatu je intenzivnější. Navíc, pánský anál je pro muže velmi prospěšný. Při masírování análku se dráždí a masíruje také prostata (tzv. bod P). Prostata úzce souvisí s udržením moči, tvorbou spermatu i ztopoření.

Kromě strkacích pomůcek jsou pro muže určeny hlavně ostatní hračky. Klasika je nafukovací panna. Bohužel ty, které se prodávají v českých online sexshopech jsou obvykle ošklivé a nepříjemné na dotek. Japonsko a Čína jsou mekkou pro nafukovací pana. Tam pořídíte figurinu, která vypadá téměř jako živá. Z kvalitního silikonového materiálu, podobný kůži. Všechny dírky jsou příjemné na zasunování. Autentický vzhled i vlasy vzbuzují až údiv. Jejich se však pohybuje od 4000 Kč nahoru.

Další známou věcí jsou vakuové pumpy, podporující pevné a dlouhé ztopoření. V podstatě vám vženou krev do žil. Tedy krev do péra, a to pak stojí pevně jak socha Apolóna. Zkuste také kroužky na penis. Navlékají se až pod varlata a slouží k zadržení krve v penisu. Tím tedy prodlužují dobu ztopoření. Částečně tlačí i na prostatu, čimž při orgazmu vznikají pulzy. Čeho se úplně vyvarujte jsou různá afrodiziaka. Většinou to je shit, který vám váš klásek nepostaví. Co zaručeně funguje, je olíznout zadeček májky. To je takový černý brouk. Tuto metodu používali již ve středověku, ale málo se o ní ví.

Erotické pomůcky pro páry

A konečně se dostáváme k shrnutí pomůcek pro páry. Více méně vše výše uvedené lze používat v páru (nakonec i ta nafukovací pana může ležet vedle parnterky). Pojďme se podívat na sexuální pomůcky, které lze využívat téměř výhradně v páru.

Připínací dildo, kalhotky s dildem a připínací penis asi doma nemáte. A je to škoda. Jednak se používají pro pegging, tedy pánský anál. Žena si obleče kalhotky a protahuje prdel partnerovi. Pokud muž leží na zádech, může ho partnerka chytnou za ptáka a vyhonit mu přitom. Opačně lze pak připínací dildo použit, kdy jej má nasazen muž. Dva penisy obslouží partnerku mnohem lépe než jeden. Řádně ji vytrestá vaginu i prdel. Výrobek anální porátor je slouží pak výhradně na připnutí k penisu a šukání ženy do obou dír.

To co používá většina z nás jsou masážní oleje. Ty si sami opravdu moc neužijete. Nejjednodušší je použít normální olivovy olej. Je zdravý pro pokožku a zcela nezávadný při styku se sliznicemi vagíny nebo kontaktu s penisem. Pořídite to ho litr za pár korun. Pokud si chcete dopřát exotické vůně, kupte si třeba olej čokoládový, kokosový, mátový, skořice, kaktus, borůvka, levandule a další. Nejen že voní, ale i chutná po své hlavní inkredienci. Vyvarujte se masážních olejů, které jsou určené pro běžnou másáš těla. Tyto oleje ve většině případů hodně páli při dotyku se sliznicí (vaginou, análkem, penisem). A sexuální masáž je přeci od toho, aby končila sexem.

Sado maso vybavení. Jeho oblíbenosti vzrostla po uvedení filmu „50 odstínu šedi“. Nejoblíbenější jsou pouta (jak železná klasika, tak měkké pouta polstrované). Méně často se pak používá bičík, důtky, rákoska, svorky na bradavky, roubík z latexu nebo maska.

Investici vždy řádně zvažte, zda bude mít přínos. Pokud si nejste jisti, jestli vám hračka bude vyhovovat, kupte raději její levnou variantu. Na ozkoušení stačí.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů