Domů Erotické prádlo a erotické hračky

Erotické prádlo a erotické hračky

Každý, kdo žil nebo žije s jedním partnerem musí souhlasit, že sex je kořením vztahu. Rozhodně to neznamená, že úžasný sex rovná se skvělý vztah. Pokud se podíváme na statistiky milenek nebo milenců (jsou obvykle mladší a hezčí než současný partner), pozorujeme velké procento ukončení těchto vztahů ze strany nevěrníků a návrat k partnerovi. Sice měli ze začátku skvělý a vášnivý sex, ale jak bylo řečeno, pro budování vztahu to nestačí. Soužití dvou lidí postaveno na více hodnotách (vynecháme-li lásku, která je až finálním projevem všech těchto hodnot). Je to například vzájemná důvěra, spolehlivost, naslouchání problémům toho druhého, ochota kompromisů, podobné a současně odlišné zájmy. A samozřejmě zmíněná souhra v sexu.

Na záčátku vztahu máme období objevování. Pomalu zjišťujeme co se našemu protějšku líbí. Zda má více rád doteky nebo polibky. Zda má citlivější prsa nebo zadeček. Zároveň jde o období divokosti a nenabaženosti jeden v druhého. Milování je častější a dravější. Často bez jakékoli předehry. Zkrátka neřidítelné vrhnutí se na sebe po zmínce o sexu. V průběhu času toto opojení opadá. Můžete to trvat měsíce, u některých parů rok či dva. Již se známe velmi dobře a není co moc co objevovat.

Omyl přátelé. Ve chvíli, kdy si myslíte, že o sobě víte vše, je třeba porazit stud a objevit svět zvaný sexuální pomůcky. Nejsou lékem na nefunkční sex, ale mohou na dlouhou dobu oživit oslabující sexuální život a pomoci zvyšít kvalitu a počet pohlavnich styků. Nejenom, že zjistíte nepoznané touhy partnera, ale jistě objevíte i nové touhy u sebe.

JAKÉ TEDY MÁME SEXUÁLNÍ POMŮCKY?

Pokud bychom je chtěli rozdělit podle hlavní funce tak jsme vymysleli tyto kategorie. Pomůcky strkací, oblékací, mazací, zvětšovací a nahrazovací. Nemáme rádi dělení na erotické pomůcky pro muže a erotické pomůcky pro ženy. Většínu věcí může použít žena i muž a pokud daná pomůcka je určena pro ně, tak často potěší hlavně partnera (například erotické prádlo nosí ženy, ale radost udělá především mužům).

Hračky strkací jsme zmínili jako vibrátory, dilda nebo Venušiny kuličky. Podrobně se jim věnujeme na hlavní stránce webu. Koupíme je v různých obměnách, barvách i velikostech. Strkat je lze nejenom do ženského klína, ale většina mužů ocení i příjemnou masáž v zadečku. Patří sem klasické vibrátory do ruky, připevňovací penisy, kalhotky s penisem, dildo s přísavkou, tenké anální vibrátory apod. Oblíbené jsou také anální korále na důkladné protažení vašeho zadečku.

EROTICKÉ PRÁDLO A EROTICKÉ KOSTÝMY

Pomůcky oblékací jsou zejména různé druhy prádla a oblečení. Můžeme najít řadu typů erotického prádla. Je paradoxní, že prádlo sice nosí ženy, ale potěší hlavně muže. Nejlevnější na pořízení jsou erotické kalhotky a tanga. Bývají z příjemného a pružného materiálu (vysoké procentro polyesteru). Jsou celé nebo z velké části sestaveny z krajky. Odhalují větší část intimních partií. Mezi výhody zcela jistě patří možnost nosit je i jinam než do postele. Tedy na nějakou party nebo do klubu, kdy se očekává příjemné zakončení noci.

Velmi sexy je pořídit si ke kalhotkám podvazkové pásy. Jedná se o zavěšené punčochy. Mají efekt prodloužení nohou. Navíc je můžete nosit i pod sukni v běžném životě. Punčochy lze vybrat s různými vzory a průsvítností. noční košilky. Vyberte si i některou z podprsenek, která vzbudí dojem zvětšení prsou. Lze je pořídit jako tzv. erotický komplet, společně s kalhotkamí. Oblíbené jsou také průsvitné noční košilky se snádným rozepínáním. Nejčastěji jsou v černé, bílé či červené barvě a muže vždy pohled na ně potěší. Jsou z na dotek příjemného materiálu a můžete v nich i pohodlně spát. Samostatnou kapitolou jsou kostýmy pro ženy. Který muž by odolal spoře odděné policistce, doktorce nebo studentce. Do ruky samozřejmě patří pouta nebo rákoska.

Slušívé jsou i kostýmy dámské verze Santa Clause nebo růžový obleček zajíčka. Pro pány se obvykle nabízí pánská tanga s velmi nápaditými vzory na přední straně. Většinou penis zakrývají velice skromně a je snadno dostupný partnerce. Poslední skupinou oblečení jsou stahovací korzety. Jsou více méně podobné těm z historie. Korzet maximálně zeštíhlí pas a zvětší prsa. Mohou být buď velmi jednoduché, z jemného materiálu. Nemají ale takový zeštíhlovací efekt. Pevné korzety z bavlny nebo latexu lze pořádně stáhnout a sešněrovat. Jedinou nevýhodou je, když se z něj musí žena rychle dostat. I s pomocí nadržené partnery jde o pěknou prácičku.

VAKUOVÁ PUMPA A DALŠÍ EROTICKÉ HRAČKY

Mezi mazací pomůcky patří lubrikační gel. Hodí k promazání jakéhokoli otvoru a zaručí nám klouzavost. Píšeme o něm na jiné stránce. Zvětšovací hračky mohou být různé vakuové pumpy. Na penis se nasadí dutý válec s těsnící manžetou. Je nutné jej nasadit na celý penis až ke koření. Pomocí gumového bálónku s hadičkou se odčerpá z válce vzduch. Tím dojde k přetlaku a zvyšeném prokrvení penisu. Díky tomu se penis zpevní. Tradiční tvrzení že dojde i ke zvětšení je dle seuxuologů bohužel nepravdivé. Pumpy se používají nejen při poruchách erekce, ale i po poškození páteře ji lze použít a pomoci. Toto by však mělo být konzultováno s lékařem. Poslední skupinu tvoří hračky nahrazovací. Zde můžeme uvést nafukovací panu. Světe div se, ale existují i nafukovací panáci. Nejsou však určeni pro ženy, jak se lze domnívat, ale pro gaye. Více ve vedlejším článku.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů