Domů Erotické pomůcky Venušiny kuličky Feel Silicon silikonové venušiny kuličky

Feel Silicon silikonové venušiny kuličky

Měkký povrch z lékařského silikonu. Vnitřní kovová kulička dělá silné vibrace. Velmi tiché, voděodolné. Průměr 3,5 cm. Prolisy srdíček stimulují

Cena od 499 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
vyzkoušený bestseller v čr
příjemný silikonový materiál
velmi silné vibrace, tiché
možno použít do vody
kvalitní, odolné proti poškození
do srdíčkových prolisů se dostává voda
udržba kolem srdíček

úvod: FeelzToys vyrabí exkluzivní venušiny kuličky do každého ženského klína či pánského zadečku. Erotická pomůcka pomáhá zpevňovat a zesilovat svaly pánevního dna. Jsou skělé pro příjemnou mastrubaci a partnerský sex.

materiál: na povrchu kuliček je čistý silikon. Je 100% antialergenní a nemusíte se obávat žádných hygienických problémů. Výrobek byl dokonce testován Státním zdravotním ústavem. Silikon je velmi měkký a příjemný na dotek. Kovová kulička uvnitř nechrastí právě díky měkkému materiálu duté kuličky.

popis: prinicp kuliček je zcela jednoduchý. Základ tvoří malá kulička z kovu, která je uložena ve větší duté kuličce z plastu. Dutá kulička je pak obalena jemným silikonem. Erotická hračka není na baterie, ale k vibracím dochází při pohybu s kuličkama. Můžete je buď povytahovat z vaginy a mastrubovat s nimi nebo celé vložit do díry a dle libosti se pohybovat. Pohybem dochází k vzájemnému ťukání vznitřní kuličky a duté kuličky a k vibraci. Jedná se tzv. o mechanickou vibraci.

rozměry: počet kuliček 2, průměr kuliček je 3,5 cm. Celková délka včetně poutka – stopky je 16,5 cm. Mezi kuličkami je pouhý 1 cm mezera.

tip: Zasuňte si kuličky do vaginy a udělejte nějaký pohyb. Zkuste si například pár dřepů nebo dokonce procházku. Můžete si zpříjemnit i vaření či uklízení. Rozkoš z jemných vibrací tak můžete prožívat celé hodiny.

shrnutí: luxusní venušiny kuličky spolehlivé značky FeelzToys lze maximálně doporučit. Cena je s ohledem na kvalitu provedení a premium silikonový materiál velmi vstřícná. S kuličkami ve vagině se vám bude život zdát hezčí a příjemnější. Vyzkoušejte!

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů