Domů Erotické pomůcky Venušiny kuličky Heavy Metal ocelové kovové venušiny kuličky

Heavy Metal ocelové kovové venušiny kuličky

Chladný hladký kovový materiál přivodí pocit vzrušení a zvyšuje prožitek z orgasmu. Jsou těžké, ideální pro cvičení pánevního dna. Moderní design.

Cena od 395 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
těžká hladká chladná ocel
aby jste udržely tu váhu ve vagíně, musíte napínat svaly a to je velmi vrušivé
elegatní stylový design
průměr vhodný i do prdelky na chladivý análek
nevibrují, jsou plné

úvod: tak trochu jiný sexuální zážitek si můžete užít s Těžké ocelové venušiny kuličkykuličkami ze studeného kovu. Jsou zcela jiné než klasické lehké a duté venušiny kuličky. Jsou vhodné pro zkušené uživatelky, které znají své sexuální touhy a vědí co chtějí.

materiál: kovová slitina s nerezovou úpravou povrchu. Velmi těžké, hladké a bez zápachu.

popis: jedná se o dvě kovové kuličky spojené pevným černým tkaným provázkem. Koule jsou plné, tudíž nevibrují. Důležitá je jejich váha 226 g. Což je víc jak dvakrát více než běžně dostupné vaginální kuličky. Je třeba pořádně zatínat poševní svalstvo, aby jste kuličky udržely ve vagině. Jsou dokonale hladké, bez spojů a nebudou nijak drhnout. Jsou studené a pocit při závadění je jiný. Na konci provázku je kovové ouško jako držadlo, za které lze erotickou pomůcku popotahovat ven z vaginy.

rozměry: celková délka i s držadlem je 29 cm. Průměr kovových kuliček je krásných 2,8 cm. Tkaný provázek mezi kuličkami má 8,7 cm.

tip: kovové vaginální kuličky lze velmi dobře použít do zadečku. Nejsou tak velké a při zavádění vás nebude tak tlačit. Díky váze budete muset zatínat zadek, aby vám nevyjely ven. Skvělý trénink pánevního svalstva a také hýždí. Zkuste si s partnerem hru, kdy nahřeje jednu z kuliček. Žena se zavázanýma očima pak netrpělivě čeká, zda do ní muž vsune teplou či studenou kuličku.

shrnutí: kovové venušiny kuličky Heavy Metal celkově nebudou mít plošně své fanoušky. Je určena zkušeným uživatelkám, hlavně pro posilování poševního dna a pánevního svalstva. Potěší i vstřícná cena.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů