Domů Jak podrží nafukovací panna

Jak podrží nafukovací panna

Srandovní dárek pro kamaráda nebo pro vlastní použití. Je to velice netradiční způsob mastrubace, kdy využíváte pro styk nafukovací figurinu. Existují panny i nafukovací panáci. Ty si nekupují ženy, jak by se mohlo zdát, ale gayové.

Počet otvorů použitelných ke styku se rovná lidskému tělu, tedy tři. Pusa, vagina a zadeček. Všechny otvory musí být bez vroubků a výstupků, kde by jste se mohli odřít. U panáků je vagina nahrazena penisem. S pannou můžete provádět téměř jakoukoli sexuální polohu, protož ji lze ohybat.

Co se vzhledů týče, je výběr nesmírně bohatý. Můžete si vybírat mezi slavnými pornoherečkami nebo jinými hereckými celebritami. Je možné pořídit bělošku, černošku nebo asiatku. Většina figurin se dělá s velkýma prsama, menší prsa jsou spíše výjimkou. Jsou vždy dobře vytvarovaná, pevná a s bradavkami. Obličej bývá často s fotkou vybrané celebrity. Buď je obrázek plochý nebo 3D plastický. Je dobré si pořídit figurinu s vlasy. Ty se také rovněž liší kvalitou zpracování. Některé panny mají vlasy pouze vpředu, což při poloze ze zadu vypdá poněkud zvláštně. Figuriny se vyrábí z klasického PVC (jako nafukovací lehátka). Prsa mohou být z tužšího materiálu. Otvory jsou taktéž uspůsobeny pro maximální požitek. Dražší typy mají otvory měkčeny kůží. Přestože spoje a švy jsou provedeny vždy kvalitně, nedoporučuje se lehat na ni plnou váhou. Používejte vždy lubrikační gel. Materiál totiž může nepříjemně dřít kůži vašeho malého kamaráda. Výhodou jsou hřejivé gely, navozující reálný pocit.

Nevýhodou nafukovací panny je neskladnost. Pokud jí nechcete stále dokola nafukovat a vyfukovat, musíte mít prostor, kde ji schovat. Vzhledem k tomu, že má parametry dospělé osoby, nemusí to být tak jednoduché, zejména v menším bytě. Na závěr nutno podoktnout. Nafukovací pana vám nemůže nahradit skutečnou osobu a požitek ze skutečného pohlavního styku. Nicméně v případě sexuální nouze vystačí na vybití a vydovádění se

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů