Domů Lubrikační gel na vibrátor vám zpříjemní anální sex

Lubrikační gel na vibrátor vám zpříjemní anální sex

Někdy se nám přihodí, že to neklouže a neklouže. S tímto problémem se potýká řáda párů (respektive žen). Nezáleží na zkušenost ani věku, i když se zvyšujícím věkem postihuje větší procento žen. U mladších žen bývá nedostatečné zvlhčení způsobeno životním stylem. Zejména ostychem a stresem. Nádměrné množství živočišných tuků ve stravě, alkoholem a nedostatkem tekutin. Zvyšít příjem tekutin je vůbec první rada, kterou může žena dostat. U starších žen je vysychání přirozené a začíná při menopauze.

Dostatečné neprovlhčení se projevuje bolestivým a pálivým sexuálním stykem. A to pro oba partnery. Důležitá je prevenční léčba. Tedy zaměřit se na správný pitný režim, omezení alkoholu, cigaret a tučného jídla. Partner může partnerku uvolnít masáží nebo hlazením a líbáním. Tyto romantické projevy výrazně snižují stres a mají uvolňovací účínek na partnerku. Dále si můžete pomoci lubrikačním gelem. Ten je v podstatě nezbytný také pro anální sex. Zde je pořádné provlhčení nezbytné. Ať už delším lízáním zadečku nebo použitím promazávacího prostředku. Je možné použít i klasický olej (slunečnicový nebo olivový). Zde je ovšem malé riziko, že můžete mít alergickou reakcí. Reakce na potraviny aplikované přímo na sliznici, kterou anální otvor je, bývají mnohem silnější.

Nejvhodnější je tedy použít lubrikační gel, který svým čistým složením zaručuje kvalitní provlhčení bez vedlejších zdravotních dopadů. Lubrigant vytváří na povrchu pokožky nebo sliznice tenký film, který snižuje tření. Aplikujeme jej buď přímo do vagíny nebo zadečku nebo na penis, případně sexuální pomůcku, kterou používáme. Lze jej použít na vibrátory, věnušiny kuličky, na anální kolik nebo do otvoru v nafukovací panně. Nejčastěji používané typy jsou vodní a silikonové gely.

Lubrikační gel na vodní bázi – je vodou rozpustný a nejvíce šetrný k pokožce. Neobsahuje žádné oleje a silikony. Provlhčuje méně než silikonový, proto je vhodnější jako přilepšení k přirozenému provlhčení. Ne jako jeho plnohodnotná náhrada. Nevýhodou je rychlejší vysychání a lepení se.

Lubrikační gel na silikonové bázi – vyroben ze silikonu. Lépe klouže a snižuje tření. Vydrží déle protože není vodou rozpustný tak snadno jako vodní lubrikační gely. Vhodný pro anální sex.

Další typy vychází vždy z těchto dvou zmíněných materiálů. Jedná se o specializované gely:

Aromatizovaný gel – na vodní i silikonové bázi. Jsou jedlé s aroma, vůní ovoce.

Anální lubrikant – na silikonové i vodní bázi. Výborně provlhčuje a obsahuje desinfekční látky pro lepší hygienu análního styku. Mohou obsahovat látku na znecitlivění konečníku, což způsobí jeho snadnější roztažení.

Hřejivé lubrikanty – používají se na vibrátory, dilda a kuličky. Nebo naopak se vtírají do otvrorů nafukovací pany kvůli opravdovějšímu zážitku.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů