Domů Erotické pomůcky Vibrátory a robertky Lelo Soraya luxusní vibrátor s dráždidlem

Lelo Soraya luxusní vibrátor s dráždidlem

Lelo Soraya fialová
Prémiová značka

Kvalitní jemný lékařský silikon. Dva výkonné motorky (penis a dráždidlo na klitoris). Osm pulsních programů a silné vibrace. Integrovaná dobíjecí baterie.

Cena od 6499 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
s dopravou zdarma
super kvalitní lékařský silikon
dva silné vibrační motorky
silně vibrující dráždidlo na klitoris
bezdrátový
vodotěsný do sprchy i vany
vibrace i parádní pulzační programy
dobře se drží, padne do ruky
vysoká cena
určený hlavně pro náročné uživatelky

úvod: švédská značka Lelo je nejznámější značkou vibrátorů vůbec. Je to značka vyrábějící drahé luxusní erotické pomůcky. Nicméně vyšší cena je znát. Produkty se vyznačují špičkovým designem a kvalitními materiály. Nejznámější z výrobků je právě luxusní vibrátor Lelo Soraya, který si získal desítky tisíc fanynek na celém světě. Přidejte se k nim a zryjte si obě díry luxusně.

materiál: kromě leštěného kovu z bočních stran je celý povrch z klinického silikonu (speciálně upravený silikon přimo pro erotické hračky Lelo). Je velmi jemný na dotek a krásně hladký po celé ploše hračky. Vnitřek je vyroben z pevného ABS plastu.

popis: temně fialový vibrátor je ve tvaru hodně protáhlé hrušky. Obě strany jsou zaoblené. Z bočních stran vystupují plochy z leštěného kovu, pevně slisované se silikonovou částí (nejde vidět ani cítit přechod). Z boku vylézá dráždící tykadélko na klitoris. Taktéž dokonale zaoblené. V rozšířené části, kde se Lelo drží rukou, je vytvořeno očko, slouží na lepší uchopení sexuální pomůcky a pohodlnější ovládání.

rozměry: Celková délka je 23 cm. Délká dráždidla na klitoris je 5,5 cm (plně dostačující). Délka strkací části je pouze 13 cm, což vhledem k rozptýleným vibracím nevadí (viz níže). Nejšírší část strkací části je 4 x 3 cm.

tip: jestliže jste zkušenější uživatelé erotických pomůcek a chcete si udělat radost, je tento vibrátor přesně pro vás. Hodí se hlavně jako luxusní dárek pro ženu.

shrnutí: jemný materiál a krásný design dělá z tohoto robertka doslova sběratelský kousek. Tykadélka je skvěle umístěno pro potřeby klitorisu. I přes kratší délku oceníte zejména dva vibrační motorky. Ty udělají z běžné mastrubace pořádné rodeo. Cena je poměrně vysoká a značka patří k nejdražším na světě.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů