Domů Erotické pomůcky Dilda a umělé penisy Lesbos oboustranné dildo pro oba 30 cm

Lesbos oboustranné dildo pro oba 30 cm

Zasunování pro dva najednou. Oboustraně souměrné - dva stejný žaludy. Optimální průměr (3,5 cm) do vaginy i análu. Kvalitní značka DocJohnson.

Cena od 599 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
testujte hloubky vašich dírek (délka 30 cm)
průměr 3,5 cm je vhodný i pro análek, užijí si i pánové
obě strany jsou stejné s výrazným žaludem
značkový nezávadný výrobek od DocJohnson
materiál jen gel
klidně by mohl být o 5 cm delší

úvod: erotická pomůcka, která je mezi běžnými uživateli (páry) stále hodně opomíjená. Zejména kvůli představě, že oboustraný umělý penis je použitelný jen mezi lesbičkami. Tento omyl však můžeme s klidem vyvrátit. Použití v heterosexuálním páru je samozřejmě možné. Pánský zadeček toho snese dost a vzájemné přírážení zadečky o sebe vás pořádně rozhicuje a vzruší.

materiál: je vyrobený ze speciálního Sil-A gelu od Doc Johnson. Je velmi příjemné na dotek, hodně ohebné. Dámy jej mouhou ohnout a konce zasunout do obou dírek. Dildo se vždy vrátí do původní polohy, narovná. Nevýhodou je nepřirozené aroma, které však časem vyprchá. Lubrikační gely lze používat jak na silikonové tak vodní bázi, aniž by byl poškozen povrch sexuální pomůcky. Výrobce doporučuje před použitím opláchnout ve slané vodě. Výrobek ztratí část pachu.

popis: přesně k tomu se hodí oboustranné dildo z výroby Doc Johnson. Tělo dilda je šroubovité, přípomínající vystouplou a bohatou žilnatinu penisu. Na obou koncích je krásně kulatý žalud přirozeného tvaru, který vklouzne do díry jako nic. Barva je taková průhledná růžová. Uměly oboustranný penis je stranově souměrný (obě půlky mají totožný vzhled).

rozměry: Celková délka je necelých 30 cm. Takže oba partneři mají pro sebe krásných 15 cm. Průměr žaludu je 3,5 cm, je tedy vhodný i pro zadeček a anální sex. Stejný průměr má i zbytek penisu.

tip: rozhodně vyzkoušejte v páru – muž a žena. Vzájemné přirážení zadečků je nesmírně vzrušující. Samozřejmostí je využití při mastrubaci. Pokud se na to váš partner necítí, začněte s menším kalibrem. Například si pořiďte anální kolík nebo anální kuličky. Ty vám anál taky pořádně roztáhnou a rozparádí.

shrnutí: parádní nízká cena, může si jej dovolit každý. Je pravda, že oboustranný penis je určený hlavně pro pokročilejší a odvážnější šukáče. Ale začít se s tím jednou musí. Kdo nestál na všech čtyřech a nepřirážel prdelí proti cizímu zadečku, jako by neochutnal sex.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů