Domů Erotické pomůcky Vibrátory a robertky Pink Dream vodotěsné vibrační vajíčko

Pink Dream vodotěsné vibrační vajíčko

Pink Dream voděodolné
BestSeller

Velmi tichý chod. Vodotěsné (na kratší ponoření). Velmi silné vibrace. Max. průměr 2,5 cm vhodný i do zadečku. Nízká cena.

Cena od 479 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
dokonale hladký povrch z ABS plastu
4 stupně velmi silných vibrací
voděodolné do sprchy a na krátší dobu i vany
velmi tichý chod
nízká cena
vajíčko je propojené s ovládáním přes kablíkem

úvod: tato erotická pomůcka je trochu odlišná od ostatních, zde uvedených. Vibrační vajíčka se nezasunují střídavými pohyby dovnitř a ven jako vibrátory. Jednou se zasunou do vaginy a podle libosti si zapnete sílu vibrací (na anální hrátky není vhodné, protože vibrační vajíčko nemá stopku na vytažení a vytahovat jej za kablík se nedoporučuje). Pocitově je to jiné než u vibrátoru, protože celou hračku máte uvnitř (kdežto vibrátor vždy vyčuhuje z vaginy ven).

materiál: erotická pomůcka je vyrobena z ABS plastu, nicméně povrch je velmi jemný, jakoby sametový. Mnohem pohodlnější než u levných plastových vajíček.

popis: vibrační vajíčko má tvar protáhlého vejce se zaoblenými konci. Je složeno ze dvou půlek, nicméně spoj je téměř do hladka vyhlazen. Z jednoho konce vede kablík do ovladače s tlačíčky.

rozměry: velikostně je samozřejmě menší než vibrátor. Celková délka je 5,7 cm (samotné vajíčko bez ovladače). Průměr střední části je 2,5 cm a směrem ke krajům se mírně zužuje až na 2 cm.

tip: Erotická hračka je vhodná hlavně pro masturbaci v jednom, ale využít ji lze i při partnerských hrátkách. Například dáte partnerovi ovladač a ten vám nastavuje vibrace a hraje si. Pocit překvapení z vibrace je vyjímečný. S vajíčkem ve vagíně si můžete prsty masírovat klitoris až do vyvrcholení. Můžete jej použít také jako anální vibrační vajíčko do zadečku.

shrnutí: přestože vibrační vajíčka jako erotická pomůcka není masově rozšířena, své příznivce si vždy najde. Tato levná varianta s kablíkem je levnější verzí drahých vajíčkem s dálkovým bezdrátovým ovládáním. Ideální pro předehru a roztažení vagíny.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů