Domů Erotické pomůcky Venušiny kuličky Smart Balls luxusní venušiny kuličky

Smart Balls luxusní venušiny kuličky

Smart Balls Duo
Luxusní provedení
(93 hodnocení uživatelů)

Luxusní provedení v moderním designu. Tiché vibrace. Jemný silikonový povrch, plně vodotěsný. Průměr 3,5 a 3 cm.

Cena od 629 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
elegantní moderní design
velmi kvalitní silikon
velmi tiché a lehké
voděodolné, použitelné do vody
prémiová značka Fun Factory
středně silné vibrace
silikonový provázek může ve spodním prádle tlačit

úvod: Chcete mít stále usměv na tváři? Zkuste nosit luxusní Smartballs Teneo Duo červené i na veřejnosti. Nošení kuliček posiluje svalstvo pánevního dna (jednoduše řečeno, zpevní se vám rozkrok) a žena i muž mají větší potěšení ze vzájemného splynutí. Výrobce Fun factory si dal záležet a vznikly venušiny kuličky s originálním vzhledem a kvalitním materiálem. Malou nevýhodou je, že vibrace mohly být o něco silnější.

materiál: jsou vyrobeny z materiálu elastomed, na povrchu mají vrstu jemného lékařského silikonu. Stopka mezi kuličkami je taktéž ze sametově hladkého silikonu.

popis: Kuličky jsou mírně vejčitého tvaru. Dokonale zaoblené bez přechodů. Propojeny krátkou stopkou bez známek viditelných a cítitelných spojů.

rozměry: kuličky nejsou stejné, velká kulička má v průměru 3,5 cm a je v podstatě pravidelně kulatá. Menší má 3 cm a tvar spíše vejčitý. Spoj mezi kuličkami je ideálně dlouhý 1 cm. Délka i spoutkem je celých 18 cm. Na konci poutka je na větší kuličce malá prohlubeň, určena pro prst a zatlačení kuliček do vaší dírky.

tip: vložte si kuličky do vaginy (ty odvážnější mohou do análku) a nechte pracovat partnera. Ať pomalu popotahuje kuličky z díry ven. Poté jej nechte kuličky zatlačit zpět do dírky. Tato činnost muže velmi vzrušuje.

shrnutí: celkově jsou kuličky vhodné opět spíše pro zkušenější nositelky. Vyšší cenu vynahrazuje skvělá německá kvalita značky Fun Factory a originální design. Kvalitní silikon materiál a tiché vibrace vám umožňuje nosit venušiny kuličky po dlouhé hodiny a zažívat příjmené vibrace ve vašem klíně třeba po celý den.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů