Domů Erotické pomůcky Vibrátory a robertky Stronic Drei pulzátor přirážecí 24 cm

Stronic Drei pulzátor přirážecí 24 cm

Sám přiráží!!! 10 pulsních programů – zážitek jako s opravdovým penisem. Povrch z prémiového silikonu. Velmi tichý. Designová značka FunFactory.

Cena od 3990 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
s dopravou zdarma
lékařský silikon krásné růžové barvy
typický design značky Fun Factory s dráždícími hřebeny
zahnutá špička masíruje bod G nebo prostatu, rozšířená část zase klitoris
10 programů se silnou pulsací vás neomrzí
HANDS FREE nemusíte držet, udělá vám to zcela sám
vodotěsný, vhodný do vany, sprchy, vířivky
velmi tichý
nabíjení přes kabel
skvělý dárek v krásném balení, radost rozbalovat
vyšší cena (i tak skvělá investice)
těžší do ruky, je třeba si zvyknout
dlouhé první nabíjení

úvod: Pokud chcete něco lepšího než klasický vibrátor nebo dildo, Pulzáotr stronic drei vám rozvrtá dírkuvyzkoušejte značkový pulzátor od firmy Fun Factory. Dráždění pulzátorem je mnohem silnější a příjemnější než normální vibrátor. Je vhodný pro ženy, které špatně dosahují orgasmu. S pomocí Stronic získá jejich sexuální život nový rozměr. Pulzátor nevibruje, ale přiráží. Výrobcem uváděný titul “revoluční” skutečně platí i v praxi. Stronic se zkrátka opravdu pohybuje dozadu a dopředu a napodobuje tak pohyb přirážení partnerů při sexu. Přirážecího pohybu je dosaženo právě díky pulzům. Přitom je pulzátor neobvykle tichý a nikdo ze sousedů vás neuslyší.

materiál: je 100% lékařský silikon. Je to sametově hebký a příjemný materiál nejvyšší kvality, zdravotně zcela nezávadný. Barva je sytě růžová (do tmava).

popis: Erotická hračka není vyrobena jako imitace pánského penisu, ale design erotické pomůcky je zcela unikátní. Místo žilnatiny jsou na povrchu dráždící výstupky, tzv. hřebeny, chytře rozmístěny pro maximální stimulaci a dráždění. Na plastové rukojeti jsou umístěna ovládací tlačítka a dva kovove konektory.

rozměry: délka užitné (strkací) části je 16 cm a průměr střední části 4,5 cm. Směrem k ovládání se pak rozšířuje až na 7,5 cm. Celková délka i s plastovou rukojetí je pak 24 cm.

tip: protože je tento pulzátor vibrátor poměrně dost drahý, je vhodný spíše pro páry se zkušenostmi. Můžete jej však pořídit jako vánoční či narozeninový dárek. Díky unikátnímu systému přirážení a kvalitní výrobě můžeme tento produkt maximálně doporučit. Oblíbená poloha je, když si žena lehne na záda, zasune Stronic do vaginy či zadečku a užívá si přírážení. Ruce máte volné, dejte si je třeba pohodlně za hlavu

shrnutí: značkový vibrátor s pulzací je vhodný pro zkušené píchače s dostatečně hrubou peněženkou. Za tyto peníze však dostanete kvalitní příražecí sexuální mašinu z dílny známeho výrobce sexuálních hraček Fun Factory. Po něm už nebude žádná erotická pomůcka dost dobrá. Cena je ve všech sexshopech stejná, 3990 Kč.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů