Domů Značky

Značky

Výroba erotických pomůcek nemá příliš dlouhou historii. Do předválečných let byl sex tabu o kterém se veřejně ani v rámci rodiny nemluvilo. Sex byl spíše otázkou rozmnožovací a většina lidí s ním zbytečně neztrácela čas. Není divu, že výrobci v podstatě neexistovali a lidé toužící po novém nevšedním uspokojení využívali běžné věci z domácnosti nebo erotické hračky vlastní výroby (dřevěné, látkové či gumové).

Až v poválečné době se o sexu začalo veřejně diskutovat a probírat různé sexuální techniky a praktiky. Na sex a sexuální touhu se vytvořil zcela nový názor. Jako na něco přirozeného, zdravého, co se nemá potlačovat. I díky méně fyzicky i časově náročné práci začali mít lidé více času a logicky je potřebovali něčím vyplnit. Jednou z aktivit byl právě bohatější sexuální život. Postupně se rozjela komerční výroba sexuálních hraček pro spestření sexu a vznikl zcela nový trh. Zajímavé je, že firmy a trh s vibrátory se rozvíjel zejména v Evropě, zatímco puritanská amerika si vliv sexu v našem běžném životě nechtěla ještě dlouho připouštět.

V dnešní době existují desítky značek vyrábějící vlastní produkty. Až na jednotlivce se výroba masově přesunula na levné asijské trhy. Nicméně není třeba mít obavy z nižší kvality či hygienických standardů. Všechny pomůcky pro přímý styk s pohlavními orgány (zahrnuje i vibrátory, dildo, venušiny kuličky) splňují podmínky hygienické úpravy dané evropským společenstvím. Většina výrobců používá stejné materiály a produkty se liší pouze svým designem a funkcemi. Proto se při výběru vibrátoru nebo dilda dívejte zejména na produkt samotný (vzhled, funkce, cena, recenze a zkušenosti uživatelů) a příliš se nezabývejte samotnou značkou. Hledejte zkrátka takový vibrátor, o kterém si myslíte, že nejlépe uspokojí vaše sexuální touhy a zvýší prožitek ze sexu.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů