Domů Značky Feelztoys

Feelztoys

Je známá něměcká firma zabývající se výrobou erotické hračky, speciálně se zaměřují na silikonové dilda, vibrátory a venušiny kuličky. Byla založena dvěma čerstvými absolventy fakulty umění v roce 1996. Firma sídlí v Brémách a veškerá výroba je taktéž umístěna na několika místech v Neměcku. Roční obrat společnosti Funfactory se bohybuje kolem 15 miliónu Eur. Ve Spojených státech americký funguje dceřinná společnost, distributor erotického zboží pro americký trh.

V roce 2009 získal Vibrator elLove (jako reprezentativní produkt v kategorii smartvibes) nejvyšší možné hodnocení v testu německého magazínu Oeko-Test, časopis zaměřený na kvalitu a bezpečnost výrobků a ochranu spotřebitele. Několik produktů z dílny Fun Factory obdrželo cenu za originální design. Vibrátor DeLight získal ocenění mezi mnoha dalšími jako nejlepší designový vibrátor roku 2008.

V každé kategorii výrobků (vibrátor, dildo, venušiny kuličky, ostatní) je k výběru pouze několik druhů daného zboží. Obvykle je na výběr z maximálně dvou desítek výrobků. Každý výrobek má unikatní design. Zajímavostí je, že žádný není imitací penisu, ale jedná se o designově a užitkově vyladěné kousky pro maximální prožitek ze stimulace. Většina z vibrátorů je mírně zahnutá, zdrsněná a s výstupkem – tykadélkem pro dráždění klitorisu. Všechny výrobky jsou obvykle vyrobeny z lékařského silikonu, jemného a příjemného materiálu. Rozhodně jde o luxusní značku nejvyšší kvality, přičemž i ceny jsou podstatě vyšší než u ostatních výrobců erotické hračky.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů