Domů Erotické pomůcky Vibrátory a robertky Borůvka 1 gelový vibrátor 22 cm

Borůvka 1 gelový vibrátor 22 cm

Optimální rozměry pro vaginu i análek, realistický vzhled. Ideální pro začátečníky díky nízké ceně. Poměrně silné vibrace.

Cena od 599 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
20 let ověřený model
nízká cena
velmi silné vibrace
dost tichý
jednoduché ovládání
nový má gelové aroma
nemá pulsační programy

úvod: jedná se starší typ gelový vibrátor. Za malé peníze dostanete gelový vibrátor borůvka 1 fialovýsexuální stroj pro uspkojení vaší kundičky nebo zadečku (a samozřejmě i pánský zadeček si přijde na své). Přestože je dnes překonán svým mladším bratrem Borůvka 2, stále se dobře prodává a je u zákazníků oblíbený právě pro svou nízkou cenu.

materiál: je vyráběn hezky postaru z kvalitního gelu (dnes jej nahrazuje moderní silikon). Pružný a na dotek poměrně příjemný gel se přizpůsobí dírce a s trochou lubrikačního gelu do ní vklouzne raz dva. Horní část je úplně ohebná, takže vibrátor v podstatě nemůžete zničit – zlomit.Nevýhou gelu je typický gelový zápach, který však po několika použitích a čístěních zcela vymizí. Pokud zápach nesnesete, doporučujeme pořídit lubrikační gel s vůni, který jej svou vůní přebije.

popis: přestože je výrazně fialový (odtud označení borůvka), vytvarovaný penis je opravdu kvalitní imitací živého penisu. Kulatý žalud menší velikosti snadno proniká do díry. Uvnitř vás bude dráždit pomocí bohaté žilnatiny, která vám pořádně rozproudí krev a provlhčí.

rozměry: celková délka je 22,5 cm, započítano i se strojkem. Délka samotné strkací části, využitelné pro vaší dírku je 20 cm. To je více než dostačující a zřejmě se vám jej ani nepodaří zasunout celý (možná jen mistrům análního sexu). Menší žalud o průměru 3,2 cm zjedodušuje průnik a proražení dírky. Střední a kořenová část vibrátoru jsou pak širší (3,5 a 4,4 cm) a poskytnou vám dokonlý pocit plnosti.

tip: tento levný gelový vibrátor je vhodný zejména pro začátečníky, proto se výborně hodí jako dárek. Pánové, podarujte svou partnerku. Nic nevyměníte za zážitek, když vám žena bude vzdychat v náručí a vy ji budete rejdit robertkem vi dírce.

shrnutí: obecně tento typ vám vydrží dlouho, i po několika pádech na zem stále funguje a nejsou žádné problémy se strojkem. Pro všechny, kteří nechtějí investovat moc nebo začátečníky můžeme tento produkt maximálně doporučit vzhledem k nízké ceně.Pořídíte ho za méně než 600 Kč.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů