Domů Erotické pomůcky Vibrátory a robertky DeLuxe přirážecí vibrátor na klitoris

DeLuxe přirážecí vibrátor na klitoris

Přiráží a rotuje ve 3. stupních vibrace a 9 pulsních programů. Vibrační dráždidlo na klitoris (rozkoš v dírce i na klitorisu). Spolehlivý průvodce k orgasmu.

Cena od 1895 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
s dopravou zdarma
silné vibrace a příjemné pulsační programy
horní harmonika a špička silně přiráží a rotuje
dráždidlo na klitoris s vibrujícím tykadélkem
kvalitní výroba, značka Toy Joy
hezký pytlíček na uschování
napájení na tužkové baterie
jen gelový materiál, mohl by být silikon
hlučnější než uvádí prodejce a výrobce

úvod: Erotická pomůcka pro opravdové sexuální labužníky. Za trochu větší peníze dostanete super sexuálního robota, který dokonale vymete vaši dírku a přivede vás k nespočtu orgasmů.

materiál: Celá strkací část (žalud + harmonika + dráždidlo klitorisu) je z měkkého gelu. Zbytek robertka a ovládací panel jsou z plastu.

popis: Celý vibrátor se skládá ze tří částí. Horní část (strkací část) je z ohebného měkkého gelu, velmi příjemného na dotyk (zvláště nová verze od 2015). Typické je i vroubkování kolem dokola a zejména kroužek z perliček, které draždí při přirážecím pohybu. Střední část, tzv. harmonika, taktéž z gelu ukrývá tělo motorku a způsobuje rotační pohyb i přirážení. Spodní část pak obsahuje plastový ovládací panel s několika tlačítky pro změnu programů. Z harmoniky také ústí dráždidlo klitorisu, tzv. tykadélko. Je vyrobeno z plastu a na povrchu je 3 mm tlustá vrstva měkkého příjemného gelu v délce 8 cm. Uvnitř tykadélka je umístěno vibrační tělísko.

rozměry: Celková délka je 28,5 cm a průměrný průměr kolem 4 cm. Délka horní zasunovací části je cca 14 cm. Dráždidlo klitorisu je dlouhé 8 cm.

tip: nejvíce jej využijí osamocené ženy. Přírážení, rotace, vibrace i dráždidlo klitorisu téměř na sto procent nahradí chlapa. Jste li sama, nehledejte dále a pořiďte si tohoto nového kyber partnera. Zřejmě skončíte na zemi a svíjející se v řadě orgasmů.

shrnutí: Deluxe patří mezi nejlepší vibrátory na trhu a pořídíte jej za super peníze. Výrobek prémiové značky ToyJoy garantuje kvalitu. Řada funkcí a důmyslně umístěné a funkční dráždidlo poštěváčku vám umožní prožít hodiny silných orgasmů.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů