Domů Erotické pomůcky Vibrátory a robertky Gigolina připínací vibrátor strap on

Gigolina připínací vibrátor strap on

Spoustu možností použití. Přísavka, vibrace, dálkové ovládání i připínací řemínky. Super pro ženy které chtějí protáhnou svému muži zadek. Nízká cena.

Cena od 999 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
3 stupně silných vibrací
pevná přísavka dobře drží
připínací kožený pás s řemínky, nastavitelný i pro jiné vibrátory
dálkový ovladač vibrací
dálkkové ovládání je kabelové
pro anál je průměr 4 cm vhodný spíše pro pokročilé

úvod: Pokud si pořídíte tohoto vibrujícího reálného obra, objevíte kouzloVibrátor Cyber skine s přísavkou imituje umělý penis přisavky a možnosti přirážet téměř kdekoli, bez nutnosti přidržovat přístroj rukou. Vibrátor od výrobce Toy4Fun vaše díry jistě zaujme svou dokonalou imitací živého penisu.

materiál: Celý robertek je z měkkého gelu. Žalud i varlata lze ohnout. Uprostřed je motorek a tam se neohýbá a tato část je celkem tvrdá. Připínací pás a řemínky jsou vyrobeny z pravé kůže. Umělý penis je nasazovací/sundávací díky kovovému kroužku.

popis: Vibrátor je tvarově i barevně imitace skutečného penisu. Dokonale vytvarovaný žalud a výraznější žilnatina vás budou dráždit k maximální rozkoši. U kořene visí pěkné masivní koule. A samozřejmě přísavka.

rozměry: oceníte zejména jeho velikost a pocit držet takového macka v ruce. Celková délka je 21 cm. Bez varlat a přísavky je 16 cm (tzn. použitelná délka kterou lze zasunout). Průměr žaludu je příjemných 3,5 cm a pak se umělý penis postupně rozšířuje. Ve střední části má 4 cm až po spodní část s varlaty (i s varlaty je průměr 8 cm).

tip: připněte vibrátor o rám dveří nebo kachličkovou stěnu. Žena si zasune vibrátor ze zadu do vaginy nebo zadečku a začne přirážet. Muž stojí v předu a nechává si řádně kouřit. Dámy, tuhle polohu váš partner rozhodně ocení. Běžte do toho.

shrnutí: Tento nabušený robertek je vhodný pro každou ženu, která se chce zaručeně vyřádit a má ráda přirážení (podobně, přístroj mohou používat také muži). Přísavka dává celé hračce zcela nový rozměr, co se využití týče. Cyberskine lze maximálně doporučit také pro super materiál, podobný kůži.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů