Domů Erotické pomůcky Vibrátory a robertky Power Akuwand vibrační masážní hlavice

Power Akuwand vibrační masážní hlavice

Ohebná vibrační hlavice ze silikonu, silné vibrace. Vhodné pro masáž celého těla. Integrovaná dobíjecí baterie. 100% jistý damský orgasmus

Cena od 1495 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
s dopravou zdarma
hlavice potažena jemný silikonem
klasika devadesátek, výkyvná hlava na kloubu
super silné vibrace a 7 pulsních programů
hodně lehká, takže vás nebude bolet ruka
poměrně tichá i na nejvyšší vibraci
nabíjení přes usb kabel
není vodotěsná, nebrat do vody
vydrží jet zhruba 2 hodiny, pak musíte nabíjet

úvod: Ve světě sexuálních pomůcek je Power Akuwand zcela vyjímečný. Řada za sebou jdoucích orgasmů s ním totiž není žádný problém. Dokonalý tvar vibrační hlavice vám tento stav přivodí. Zažijete co jste ještě nezažili. Tento speciální robertek od prémiového výrobce ToyJoy, si užije žena sama při mastrubaci. Nebo může využít partnera a nechat jej vás s ním dráždit na klitorisu. Skvělé pro spestření společných erotických hrátek. Primárně však skutečně slouží pro osamocené ženy pro jejich soukromé intimní chvilky. Existuje několik desítek magických hůlek, ale žádná nepřekoná Power Akuwand (z hlediska ceny a výkonu).

materiál: Tělo je vyrobeno z tvrdého ABS plastu. Jak hlavice tak rukojeť. Hlavice je ale potažena dostatečnou vrstvou jemného silikonu. Celý povrch je hladký, bez lisovaných přechodů. Pouze na hlavici je kolem dokola mělká dráždící prohlubeň.

popis: Tvarem připomíná kouzelnou hůlku. Na delším madle - rukojeti, je ohebná hlavice. Díky tomu krásně namasírujete a podráždíte nejen klitoris a venušin pahorek, ale také zadeček nebo bradavky. Masážní vibrátor má elegantní vzhled a nová verze již nemá otravný kabel.

rozměry: Celková délka je 32 cm, což je běžná velikost pro masážní vibrátor. Délka rukojetí je 20 cm a stačí k pohodlnému ovládání. Dosáhnete na všechny místa na těle. Hlavice je dost velká (průměr 6,5 cm) a pokryje celou plochu vagíny. Běžná žena Power Akuwand do vagíny nezasune a samozřejmě do zadečku je to ještě větší středověk.

tip: žena si lehne na záda a pokročí a roztáhne nohy. Partner jí bude Akuwandem dráždit klitoris a současně ji do dírky zasune dva prsty(nebo penis!) a začne zajíždět. Velká většina žen se v takové poloze rozteče jako zmrzlina v tropech a prožije i dva nebo více orgasmů za sebou. Vyzkoušejte ! Ze všech erotických hraček a vibrátorů je tento nejlepší pro dosažení orgasmu.

shrnutí: Velmi dobrý výrobek od kvalitního výrobce ToyJoy. Vhodný pro všechny ženy. Hlavně pro ženy, které mají problémy s dosažením orgasmu. Kdyby jste si měla za život pořídit pouze jednu pomůcku, měla by to být tato.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů