Domů Erotické pomůcky Dilda a umělé penisy Levné realistické gelové dildo Purple 20 cm

Levné realistické gelové dildo Purple 20 cm

Levné dildo z příjemného měkkého gelu. Tvarovaný dráždivý žalud. Optimální průměr 3,6 cm (lze použít i do zadečku). Vodotěsné do sprchy i vany.

Cena od 319 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
tuhé tak akorát pro snadné strčeí do zadku
kuličky se postupně zvětšijí - intenzivní dráždění
přísavka pevně drží a hladkých površích
super levná erotická pomůcka
vodotěsný do sprchy i do vany
mini nerovnosti na povrchu
nově zakoupený je cítit po plastu

úvod: dildo, umělý penis bez motorku za super cenu. Pokud jste začátečníci v používání erotické pomůcky a chcete si levně vyzkoušet zašukat s erotickou hračkou, je pro vás klasické bezmotorkové dildo vhodná volba.

materiál: je vyroben z výjimečně měkkého gelu. Je možno je jakkoli ohnout a vždy se vrátí do svého původního tvaru. Zároveň je velmi příjemný na dotek (nejen rukou, ale i ve vagině či zadečku působí neuvěřitelně příjemně a přirozeně).

popis: Tmavě fialové vyvedení doplňuje motorkovou řadu vibrátorů Borůvka. Napodobuje umělý penis s typickým lehkým prohnutím. Žalud je poměrně malý, ale věrohodně vyvedený, stejně jako naběhlá žilnatina pro citlivější dráždění.

rozměry: délka dilda je 20 cm, přičemž zasunovat můžete celou část (respektive délku 18 – 19 cm). Na konci (za který erotickou pomůcku držíte) je rozšířen. Tím lze zabránit nechtěnemu průniku celé hračky do díry (hodí se zvláště u análního průniku). Průměr žaludu je malý, jen 3,2 cm, nicméně díky tomu snadno pronikne i do těsného zadečku. Střední a spodní část erotické pomůcky má pak 3,6 – 4,2 cm v průměru (střední velikost).

tip: bezmotorková dilda jsou vhodná spíše pro začátečníky, kdy není nutná vysoká investice do hračky. Díky měkkosti je možné jej krásně využít nejen pro vaginu, ale zejména pro anální hrátky. Napřiklad pro masáž pánského zadečku, nebo jako druhý penis pro ženu. S použitím lubrikačního gelu bude vklouzne do zadečku jedna báseň.

shrnutí: za málo peněz hodně muziky. Počítejte s tím, že vám časem přestane stačit a zřejmě si pořídíte další výkonější hračku pro vaše intimní chvilky. To vás ale nebude mrzet protože při nákupu tohoto dilda nemusíte sahat hluboko do peněženky (pouhých 329 Kč). Zato dildo zasunete velmi hluboko do vaší dírky.

Velké silikonové dildo (18 cm). Reálný tvar penisu i s koulemi. Strčíte pohodlně i do zadečku. Pevnou přísavkou uchytíte na jakoukoli hladkou plochu.

Cena od 899 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
realistický vzhled s varlaty a tvarovaným žaludem
přísavka výborně drží
vhodný i pro anální sex
vykrojený žalud dosáhne na G bod a masíruje také prostatu
vyšší cena

úvod: Tohle nadprůměrně velké dildo vás pořádně protáhně. Vypadá jako skutečný a na dotek velmi příjemný. Díky přísavce si můžete užít nekončně mnoho času přírážení. Hodí se jak do vagíny tak do análku.

materiál: Vibrátor je vyrobený ze 100% silikonu. Jemný a příjemný na dotek, vzdáleně podobný lidské pokožce. Je velmi pružný a ohebný. Přesto jej poměrně snadno vsunete i do úzké dírky zadečku, protože při tlaku vzpříma se neohýbá.

popis: Má reálný tvar penisu, téměř dokonalá imitace i hezky vyvatrovanými koulemi. Žalud je barevně odlišný (tmavší) od zbytku penisu. Dokonale vytvarovaný a zaoblený pro snadné vniknutí do dírky. Opravdově provedené tělo má hustou naběhlou žilnatinu, skvělé pro dráždění vnitřních stěn pochvy.

rozměry: Celková délka dilda je 18 cm. Bez přísavky a varlat (pokud si je taky nestrčíte do díry) máte nádherných využitelných 14 cm rozkoše. Průměr žaludu jsou 3,3 cm a průměr penisu ve střední části je až 3,8 cm.

tip: Připněte dildo přísavkou na podlahu. Žena si na něj vleze na koníčka. Pod kolena si složte deku. Muž si sedne poblíž na židli. Žena bude skákat a pohupovat se na dildu a současně bude svého chlapa pěkně kouřit. Takto můžete oba současně dosáhnout orgasmu. A dámy věřte, že pánové tuto vaši námahu náležitě ocení pozorností.

shrnutí: Dildo s přísavkou můžeme více než doporučit. Cena je sice trošku vyšší, ale získáte nádhernou imitaci penisu, z kterou prožijete řadu orgasmu. Pro anální hrátky je také vhodný. Nicméně méně zvyklí pánové a dámy budou ze začátku skučet pod tlakem. Jistě oceníte kompfort, který nabízí přísavka a vy se můžete stoprocentně věnovat přirážení.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů