Domů Erotické pomůcky Venušiny kuličky Red Balls latexové venušiny kuličky

Red Balls latexové venušiny kuličky

Kvalitní výroba, neroztrhnou se. Na povrchu hladký latex. Silné vibrace a vodotěsnost. Nízká cena.

Cena od 399 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
hladký latexový povrch
silné vibrace
voděodolné do vany i sprchy
šňůrka je pevná
poměrně dost hlučné

úvod: levné venušiny kuličky jsou vhodné pro začátečnice, které chtějí vyzkoušet sílu rozkoše s využitím této sexuální pomůcky. Delší nošení kuliček je pro ženu velmi zdravé. Pocit jemných vibrací po celý den zlepší váš psychycký stav a náladu. Kromě toho intenzivní nošení posiluje svalstvo pánevního dna (zejména po porodu je tato erotická pomůcka vhodná).

materiál: povrchovým materiálem je tvrdý latex. Při použítí lubrikačního gelu se snadno zavádí do díry. Zápach je téměř neutrální (latex nezapáchá).

popis: vnitřní kulička je těžší a také tvrdší. Je umístěna v duté kuličce z tvrdého latexu. Díky tomu jsou kuličky trochu hlučnější, proto opatrně, pokud by jste je chtěly nosit na veřejnosti. Nedají se nijak zmáčknout. Jsou však velmi hladké bez viditelných (a cítitelných) spojů. Proto se dobře zavádí do vagíny. Jsou velmi odolné a vydrží vám dlouho i když je pak asi budete chtít vyměnit za luxusnější model. Spojovací šňůrka mezi kuličkami se netrhá.

rozměry: jsou celé voděodolné, využitelné i pro koupání. Průměr kuliček je 3,2 cm. Délka provázku mezi kuličkami je 6 cm (což je možná zbytečně hodně). Celková délka včetně šňůrky je 21,5 cm.

tip: zkuste zasunout kuličky do análku a pochodujte s nimi nebo cvičte. Tuto praktiku mohou použít i pánové. Vždy však pohlídejte, aby vám nezmizely i se šňůrkou unitř těla.

shrnutí: venušiny kuličky Red Balls za nízkou cenu patří k nejlepším v dané cenové skupině. Jsou vhodné pro začátečnice, které chtějí vyzkoušet prožitek z kuliček se silnou vibrací. Nejsou tak příjemné jako dražší modely, ale pro záčátek vám bohatě poslouží.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů