Domů Erotické pomůcky Vibrátory a robertky Borůvka 2 silikonový vibrátor 19 cm

Borůvka 2 silikonový vibrátor 19 cm

Příjemný povrch z lékařského silikonu. Realistický tvar a silné vibrace a pulsace (celkem 7 programů). Velmi tichý, ovladatelný pouze jedním tlačítkem, super cena.

Cena od 1160 Kč
zobrazit nejlepší nabídku
silikonový materiál vysoké kvality
moderní design - realistický vzhled a příjemná fialová barva
7 programů včetně pulsací
dlouhá výdrž baterií
hezký pytlíček na uschování
viditelný přechod mezi levou a pravou stranou (v dírce ale nevnímáte)

úvod: zřejmě nejprodávanější vibrátor v ČR! Luxusní vzhled, nespočetSilikonový vibrátor Borůvka 2 vibrujících nastavení a nízká cena vytvořily z tohoho fialového bouchače nejoblíbenější vibrátor na českém trhu. První verze Borůvka 1 uspokojila tisíce lidských dírek (dámské vaginy i řadu pánských zadečků) a Borůvka 2 je její vylepšený následovník.

materiál: Tyto vibrátory druhé řady jsou vyrobeny z lékařského silikonu. Ten je příjemný a jemný na dotek, současně měkký a ohebný. Dobře se přizpůsobí široké i úzké dírce. Silikon je zcela bez zápachu a opět se jedná o hygienicky zcela nezávadný certifikovaný materiál. Je antialergenní. Pozor na lubrikační gel. Je možné použít pouze gel na bázi vody. Silikonové gely mohou povrch vibrátoru poškodit. Rychle se zahřívá a po zasunutí se teplota vibrátoru skoro ihned srovná s teplotou lidského těla.

popis: Borůvka 2 je imitací živého penisu s výrazným, detailně vytvarovaný žaludem. Vystouplé a bohaté žilkování při přírážení pořádně vzrušuje a masiruje. Vyvedení do jemné fialové pastelové barvy je moderní a velmi žádané.

rozměry: Z hlediska velikosti je řadíme spíše mezi průměrné vibrátory. Celková délka je 18,5 cm, přičemž užitná délka (tzv. strkací část) je celých 16 cm. Taková délka vystačí i pro ty nejhlubší vagíny. Úctyhodný průměr 4 cm je víceméně stejný v celé délce robertka. Velký průměr s bohatou vystouplou žilnatinou vám přinese spoustu nezapomenutelných chvil plné rozkoše.

tip: Tento vibrátor je díky příznivé ceně vhodný jak pro začátečníky, tak zkušené uživatele sexuální pomůcky. Vhodný zejména do vaginy. Kvůli většímu průměru (4 cm) jej do zadku strčí spíše zkušenější análníci.

shrnutí: Cena této sexuální pomůcky je zcela bezkonkurenční. Za pár korun získáte vysoce kvalitní a programy nabitý umělý penis. Stačí jen zasunout a rozjet s ním velkolepou akci pro vaše uspokojení. Jemný povrch penisu a vystouplá žilnatina pořádně protáhne vaše díry.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů