Domů Venušiny kuličky

Venušiny kuličky

Mnohými opomíjené a opovrhované sexuální hračky jsou často kořením upadajícího sexuálního života. Všeobecným problémem je vzájemný stud přiznat si, že jsou k mání erotické pomůcky, které nám mohou pomoci při mastrubaci nebo ve společných hrátkách. V podstatě všechny sexuální pomůcky lze používat v páru. Jak jsme například uvedli v příspěvcích o vibrátorech nebo dildech. Je to navíc pohodlnější, když se uvelebíme do pohodlné polohy a nastavíme nějakou z dírek a necháme náš protějšek s hračkou vyřádit se v otvoru. Nicméně nezanedbávejte i vlastní mastrubaci bez partnera.

Shrnutí - obsah článku [ ukázat ]

Nejlepší venušiny kuličky 2019

Info Obrázek Výhody Testujeme
1#
Luxusní provedení
cena od 629 Kč
Luxusní provedení v moderním designu. Tiché vibrace. Jemný silikonový povrch, plně vodotěsný. Průměr 3,5 a 3 cm.
2#
BestSeller
cena od 499 Kč
Měkký povrch z lékařského silikonu. Vnitřní kovová kulička dělá silné vibrace. Velmi tiché, voděodolné. Průměr 3,5 cm. Prolisy srdíček stimulují
3#
cena od 399 Kč
Kvalitní výroba, neroztrhnou se. Na povrchu hladký latex. Silné vibrace a vodotěsnost. Nízká cena.
4#
cena od 395 Kč
Chladný hladký kovový materiál přivodí pocit vzrušení a zvyšuje prožitek z orgasmu. Jsou těžké, ideální pro cvičení pánevního dna. Moderní design.

K protážení a masáži dírky (ať už vaginy nebo zadečku) se výborně hodí Venušiny kuličky. Tato erotická pomůcka je někdy nazývana jako vaginální kuličky. V základním pojetí se jedná o dvě kuličky (průměr cca 2,5 – 3,5 cm, o něco menší než golfový míček) spojené provázkem, který u jedné z kuliček pokračuje a končí jako poutko pro táhání kuliček. Velké kuličky jsou uvnitř duté a v této dutině je uložena menší plná kulička. Ta při pohybu s velkými kuličkami naráží do jejích vydutých zdí a způsobuje vibrace a otřesy. Menší kulička uvnitř doslova nárazem předává duté kuličce svou energii. Kuličky se vkládají do vaginy a díky otřesům vnitřní malé kuličky dochází k dráždění vaginy. Existuje několik variací, které popisujeme níže, k nim patří například anální kuličky a vibrační vajíčko.

Výše uvádíme několik typů kuličkových hraček, které mají mezi uživateli nejlepší hodnocení. Rozdíly v cenách se odráží zejména na druhu materiálu. Nejlevnější venušiny kuličky jsou plastové. Jsou tvrdé, velmi hladké a zpravidla hlučnější ve vibracích. Mezi dražší a kvalitnější materiály patří silikon, tedy kuličky se silikonovým povrchem. Povrch je hladký a podobný kůži. Lahůdkou jsou pak plné kovové kuličky. Jsou chladné na omak a vhodné pro vaginální i anální použití. Některé produkty mají elektrickou vibraci. Zde patří vibrační vajíčko. Pro anální hrátky pro pány i dámy jsou nejlepší anální korále.

Venušiny kuličky použití

Kuličky slouží primárně ke vsunutí do vaginy nebo zadečku. Je doporučeno použít lubrikační gel. Nezapomeňte, že na hračky ze silikonu nesmíme použít silikonový lubrikační gel. Obě kuličky jednu po druhé zasunete do vaginy nebo zadečku. Malé plné kuličky uvnitř vytváří vibrace, které se přes stěny velkých kuliček dostávají na povrch poševních stěn. Při každém pohybu vzniká vibrace a dráždí a stimuluje takto vaginu nebo zadeček. Klidně je můžete nosit při běžném životě, doma i ven. Nošením kuliček pernamentně posilujete pánevní dno. Při chůzi se je tělo samo snaží udržet uvnitř a stahuje pánevní svalstvo. Tímto pohybem je zpevňováno což dobře působí proti inkontinenci (tj. samovolný únik moči) a také zvyžuje požitek ze sexuálního styku. Mastrubace pak probíhá tak, že kuličky si vkládáte do vaginy a taháním za poutko pomalu vytahujete. Volnou rukou můžete dráždit klitoris. Oblibené je rovněž zasunutí kuliček do vaginy a následné proniknutí penisu. Ženy mají pak pocit maximálního vyplnění jejich dírky slasti a rozkoše. Po každém použití je vhodné nástroj pořádně hygienicky očistit. Plastové výrobky se obvykle vyváří. Je to pracné. Při koupi tedy hledejte produkt silikonový nebo s povrchovou silikonovou úpravou. Tu stačí pouze umýt v teplé vodě mýdlem.

Venušiny kuličky video

Jak aplikovat pomůcku do dírky je nejlepší shlédnout video instruktáž. Na internetu je jich celá řada. Je možné si například najít kvalitní videa zdarma s pornografickou tematikou. Tam můžete shlednout akce jedné i dvou osob a jejich hrátky s touto pomůckou. Historie kuliček je starší než 2000 let. Mechanická vibrace působí na poševní stěnu a značně dráždí a stimuluje. Kromě nového typu vzrušení a slastných orgasmů se zlepšuje i prokrvování pochvy. Díky zdravotnímu účinku sexuální pomůcky ji lze zakoupit i v lékárnách a prodejnách se zdravotnickým materiálem. Nicméně optimální je využít specializovaný internetový sexshop. Vybírat můžete dlouho, nejste omezeni otevírací dobou a výrobek vám doručí rychle a diskrétně. Na níže uvedeném výživném videu (viz. odkaz na video) můžete shlédnout, jakým způsobem si hračku zavést do dírky a co s ní dále dělat.

Anální kuličky a anální korále

Strkání předmětů do zadečku je oblíbenou praktikou sexuálních dobrodruhů. Lze to však provádět i bezpečně a bez rizika poškození střev a análního otvoru. Anální dírka je jedno z nejcitlivějších míst na lidském těle a jeho stimulace vyvolává osvěžujicí slast až orgasmus (u žen i mužů). Nejcitlivější dráždění je prováděno jazykem. Partnerův jazyk citíte doslova v žaludku a omdléváte vzrušením. Používat erotické pomůcky na zadeček je nejlepší například před análním stykem (s penisem). Dírka je krásně roztažená, má optimální skluz a samotný styk bude příjemný a bez bolesti. U mužů je sexuální hračka do análku doporučována i odborníky. Při protahování dírky dochází k masírování prostaty a to zlepšuje zdravotní stav muže. Na tuto masáž lze použít i anální vibrátor nebo anální dildo. Na rozdíl od vibrátorů a dilda jsou anální korále (neboli anální kuličky) lépe vytvarované a střídání hrubších korálků a tenčích spojů optimálně draždí a masíruje anální otvor. Anální korále tvoří pružná a pevná stopka ( několik decimetrů dlouhá) a na ní je několik plných korálků, které směrem k zaváděcímu konci zmenšují svůj průměr. Druhý konec má zpravidla poutko, za který celou hračku držíte. Nejlepší jsou kousky s přísavkou. Tak můžete korále připevnit k hladkému povrchu vany, kachliček, plouvoucích podlah nebo zrcadlu, nemůsíte je při uspokojování držet a jen se oddáváte silné rozkoši ve vašem zadečku. Celá pomůcka je poměrně tuhá kvůli snadnějšímu zavádění do dírky. Po zavedení do análku pomalu opakované zasunujte a vysunujte pomůcku. Jakmile budete dostatečně roztažení, můžete zasunovat hlouběji a rychleji. Nezapomeňte použít lubrikační gel.

Nejlepší venušiny kuličky recenze a srovnání

Vybrali jsme pro vás seznam nejlepších venušiných kuliček na trhu. Jedná se jak o levné erotické pomůcky pro začátečníky, tak o dražší sexuální pomůcky pro zkušené dírkaře. Uvedené recenze jsou pravdivé a popisují skutečnou kvalitu produktů. Vybrali jsme několik erotických značek. U každéhé recenze naleznete také odkazy na další zákaznické recenze, fotky a videa zákazníků. Pojdťe do toho!

Venušiny kuličky Smart Balls luxusní Prémiové venušiny kuličky Feel Silicon

Shrnutí

Venušiny kuličky jsou další erotická pomůcka, která by neměla chybět v ložnici žádného páru. Jejich cena je podstatně nižší než cena vibrátorů nebo dilda. Pořídíte je přibližně za 250 – 500 Kč. Na oplátku získáte pracovitého pomocníka nejen do ložnice, ale klidně i na vzrušující procházky. Sytém velké duté kuličky a unitř ní umístěné malé plné kuličky působí způsobí dráždící bouři ve vašem klíně. Vibrace způsobené boucháním malé kuličky na stěny té velké se přenáší na poševní stěny a spolehlivě vyvolávají rozkoš rozpínající se do celého těla. Dražší typy mají silikonem upravený a na omak příjemnější povrch s různými výstupky a dráždícími prvky. Sexuální hračka je použitelná pro single mastrubaci klitorisu nebo zasouváním a pomalým vysouváním z vaginy. Zkušenější uživatelky si vloží kuličky do vaginy a současně do nich vnikne penis partnera. Dvojítá rozkoš a poci vyplněné dírky vám přinese řadu nezapomenutelných orgasmů. Pokud si chcete kvalitně protáhnout zadečky, doporučujeme anální kuličky. Pevná stopka s několika kuličkama vám zmasíruje zadnici a pořádně roztáhne půlky. Nejlepší je typ s přísavkou, kterou nalepíte někam na dveře či vanu, pak už se jen natočíte a nasunete zadečk a přirážíte co to jde. Nezapomeňte, že kdo maže, ten jede a použijte vždy lubrikační gel. A hygiena na prvním místě. Po použítí umyjte pomůcku v teplé vodě s mýdlem, případně použijte doporučený desinfekční prostředek.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů