Domů Dildo

Dildo

Oblíbená a velmi stará sexuální hračka, bezmotorový bratříček vibrátoru. Protože umělý penis nemá motorek a sám od sebe nic nedělá, je nutná aktivní práce. Buď vy, nebo váš protějšek uspokojí touhy a představy. Umělý penis je velmi jednoduše vyroben. I díky tomu v průběhu historie vznikla celá řada úprav dilda.

Spíše než klasické jednoduché napodobeniny se používají penisy s různým příslušenstvím. S přísavkou, kalhotkami, oboustranné dildo apod. Podrobnějí jsou tyto úpravy popsány v dalších kapitolách.

Shrnutí - obsah článku [ ukázat ]

Jak vybrat dildo – srovnání TOP 2019

V článku níže popisujeme několik druhů dilda. Jejich úpravy jsou skutečně důmyslné a použitelné k dosažení silných orgasmů. Tabulka shrnuje výběr nejpoužívanějších umělých penisů a jejich orientační cenu. Také základní funkce a použití je zmíněno. Při výběru se zaměřte hlavně na způsob, jakým jej budete využívat. Rozhodně jsou didla vhodná hlavně do páru.

Info Obrázek Výhody Testujeme
1#
cena od 899 Kč
Velké silikonové dildo (18 cm). Reálný tvar penisu i s koulemi. Strčíte pohodlně i do zadečku. Pevnou přísavkou uchytíte na jakoukoli hladkou plochu.
2#
autoři doporučují
cena od 349 Kč
Oboutranné dildo. Hladký konec pro vagínu, kuličkový konec pro análek. Hezký design. Velmi dobrá cena. Vhodný pro začátečníky, jednotlivce i šukání ve dvojici.
3#
cena od 189 Kč
Dlouhé úzké dildo s kuličkovými výstupky. Místo patk je pevná přísavka. Optimálně tuhé, snadné se zavádí. Příjemný průměr kuliček 1 - 1,8 cm. Vhodné i pro úplné začátečníky.
4#
cena od 599 Kč
Zasunování pro dva najednou. Oboustraně souměrné - dva stejný žaludy. Optimální průměr (3,5 cm) do vaginy i análu. Kvalitní značka DocJohnson.
5#
cena od 319 Kč
Levné dildo z příjemného měkkého gelu. Tvarovaný dráždivý žalud. Optimální průměr 3,6 cm (lze použít i do zadečku). Vodotěsné do sprchy i vany.
6#
cena od 379 Kč
Hladký jemný silikonový povrch. Decentní černý design. Délka 9 cm/ průměr 2,7 cm. Vhodný pro začátečníky. Typický kónický tvar roztahuje zadeček. Tři velikosti na výběr.

Info – základní informace o produktu, cena, hodnocení

Obrázek – náhled produktu, větší obrázek najdete v samostatné recenzi

Výhody – hlavní typické vlastnosti pomůcky

Testujeme - odkaz na testovací video erotické pomůcky v praxi

Umělý penis a používané materiály na didlo

Penisy se vyrábí s voděodolnou úpravou a s dlouhou životností, nemá se co pokazit. Zpravidla jsou dilda průžnější a ohebnější než vibratory, protože uvnitř válce není vibrační zařízení. První zmínky o používání se datují do starověku v asijské kultuře. Základ tvořil dřevěný nebo kamenný kolík s měkkým koženým obalem. Nejčastější materiál pro výrobu je dnes silikon. Tento umělý, ale stále přírodní materiál optimálně napodobuje kůži a je dostatečně tvárný pro nejrůznější úpravy dilda. Na rozdíl od vibrátorů se nemusíme obávat rozbití, proto se můžeme vyřadit mnohem agresivněji. Není třeba se obávat upuštění nástroje na zem nebo ponoření do vody. Čtěte dál a dovíte se, co vše lze s dildem provádět a v jaké podobě a vybavením jej lze pořídit.

..silně mě přirážel zezadu a volnou rukou pevně držel za vlasy. Hlavu mám prudce zakloněnou. Rukou mi do zadečku pomalu vsouvá velké hladké dildo a stále příraží svým penisem. Nyní je můj klín vyplněn k prasknutí. Tlak v obou dírkách přináší první přívaly horkosti..

Dnešní didla a vibrátory se vyrábí z různě drahých materiálů s odlišnými vlastnostmi a rozdíly v ceně. Všechny typy materíálu jsou hygienické a většinou i anti-alergenní. Při dodržování základních hygienických zásad a jejich mytí a očištění po každém použití vám nezpůsobí žádné zdravotní komplikace. Pro výrobu se nejčastěji používají následující:

Silikonový penis – dnes nejpoužívanější. Patří mezi dražší, ale také nejkvalitnější materiály pro výrobu erotických pomůcek. Výrábí se uměle, ovšem pouze z přírodních materiálů. Je tedy zdravotně nezávadný a vhodný pro alergiky. Je velmí pružný, pevný a hladký. Je zcela bez gumového zápachu, typický pro jiné materiály. Vede teplo a navodí rychle pocit opravdového pánského přirození. Neměl by se však používat se silikonovým lubrikačním gelem, který poškozuje povrch silikonového penisu.

Gelový penis – jsou vyrobeny v PVC (polyvinylchlorid – v podstatě lepší umělá hmota). Patří k levnějším materiálům. Produkty jsou měkké a pružné a budou krásně kopírovat tvar vaší dírky. Jsou zdravotně i alergenně nezávadné. Mohou smrdět novotou. Zápach po několika použitích odezní. Vyžádují důslednější údržbu než silikon kvůli svému pórovitému povrchu.

Plastový penis – tvrdý a hladký materiál, často s kovovou výztuhou špičky nebo pruhem kovu po obvodu kolíku. Plast se požívá zejména pro vibrátory, výborně vede vibrace. Hodí se i pro anální dildo.

Penis z umělé kůže – je kombinace silikonu a gelu. Označovány jako LoveClove. Velmi příjemné na dotek a ze všech materiálů jsou nejvíce podobné opravdové kůži. Je nutná důsledná údržba nejen mýdlem nebo desingekčním prostředkem, ale také pudrem.

Anální kolík a anální dildo pro dámy I pány

Téma análního sexu je stále považováno za tabu i když jeho tajných příznivců neustále přibývá. V homosexuálních vztazích je normálem a v partnerském sexu muže a ženy příjemným obohacením. Nedostatečně informované ženy se pořádné masáže zadečku bojí kvůli údajné bolesti a hygienickým předsudkům. Je jasné, že tuto techniku budete provozovat bezprostředně po sprchování. Pokud je žena zdravá, lze zadeček rozhýbat a dostatečně uvolnít prstem nebo partnerovým jazykem při předehře (lízání zadečku přináší i tak velkou slast). Velkým pomocníkem je vhodný lubrikační gel.

Anální sliznice je protkaná nervy a patří k nejcitlivějším částem lidského těla. Proto většině žen působí větší rozkoš nebo silnější orgasmus než při vaginálním styku. Stejně tak to platí pro muže. Představa obdělávání partnerčina zadečku v nich vzbuzuje exotické (nebo zakázané) vzrušení. Navíc prdelka je mnohem užší než vagina a na penis je vyvíjen větší tlak. Pánský anál tzv. pegging je použití vibrátoru nebo dilda na zadeček vašeho partnera. Muži si tuto formu análního sexu užívají stejně jako ženy. Navíc dochází k masírování prostaty, které vede u chlapů k naprosté extázi.

K tákovýmto hrátkám jsou vhodné kolíky. Jedná se vlastně o dildo, které nenapodobuje penis, ale je dokonale hladké a vytvarované pro nejkrásnější prožitky při zasunování do prdelky. Análních kolíků máme celou řadu. Ty nejmenší se dají navléknou na prst, takže místo dráždění prstem můžete použít kolíček. Navíc s nimi lépe došáhnete a proniknete k dírce vašeho protějšku. Větší kolíky jsou opatřeny širokým madlem na jejich konci. Lze je tak ponechat v zadečku aniž by jste je museli držet a obávat se, že vám kolík zajede dovnitř a nevytáhnete jej. Nejlepší je, pokud si kolíky oba zavedete do svých zadečků a poté začtnete s vaginálním stykem. Je to jako časovaná bomba rozkoše, kterou budte oba spolu prožívat.

Nasazovací penis a připínací penis strap-on nebo kalhotky s dildem pro pegging

Za anglickým slovem strap on se skrývá připnutí, připnout něco. Osoba si navleče důmyslně sestavený popruh, na které je přidělno dildo, tedy imitace na umělý penis. Občas můžeme také narazit na připnutý vibrující robertek. Tuto erotickou pomůcku si nasazují především ženy (pro muže je určena jiná hračka popsaná níže v článku). Mezi lesbičkami je tato technika poměrně populární. Ženy si mohou užívat klasického vaginálního i zadečkového styku v různých polohách. A tajně je provozován v heterosexuálních párech, kdy žena s připnutým penisem obdělává zadek svého muže. Tuto sexuální praktiku zvanou také pegging si muž velice rychle oblíbí.

Popruhy musí být pohodlné, nezařezávat se do pokožky. Většinou bývají ze zdravotně nezávadného latexu nebo měkké kůže. Umělý penis lze obvykle odejmout od pásu a použivat je v ruce. Alernativou popruhů jsou kalhotky s dildem. Jedná se latexové oblečení kalhotkového střihu. K ním je pevně připojen umělý penis. Latex je velmi pružný, proto není nutné přiliš řešit velikosti a obleče jej každý. Kalhotky dokáže obléci žena i muž.

Dopřejte si dva penisy s jedním mužem

Pomyslnou sexuální třešničkou na dortu je sex s dvěma penisy. Toto je tajné přání každé ženy, ale ne každý muž (respektive téměř žádný, děje se to jen v pornofilmech) je ochoten do toho jít

Na druhou stranu, kolik žen je ochotno přibrat do společných hrátek další ženu. Nicméně pro dámy existuje elegantní řešení. Můžete si užít pořádnou švédskou trojku aniž by museli být přítomni dva muži. Speciálně upravené dildo s elastickým kroužkem umožňuje muži umístit umělý penis pod jeho vlastní. Kroužek s umělým penisem se navleče na ten živý. Partner potom do ženy přiráži do obour dírek, do vaginy i análku. Obvykle jde o menší kousky určené hlavně k análnímu sexu. Umělý kamarád lze umísit i nad živý penis a užívat si polohy ze zadu. Přípádně do análku ženy strčit vlastní a do vaginy vložit umělý. Nasazovací dildo lze nasunout i na připnutý penis a lesbické páry si mohou užívat dvou penisů najednou.

Lze pořídit také speciální kalhokty s již připnutý umělým dildem a dalším jedním uvnitř kalhotek. Zatímco žena přiráži do svého partnera, sama má v sobě pořadný kolík a užívá si rozkoše také. Vrcholem jsou potom kalhotky s jedním venkovním penisem a dvěma uvnitř kalhotek. Přirážející žena s nasazenýma kalhotkama má díky tomu obě dírky plné.

Double dildo a oboustranné dildo v dokonalém spojení

Jedná se o nevibrujcící oboustraný umělý penis. Bývá většinou gelový nebo silikonový. Protože oba konce budou končit v něčí dírce, je lepší vybrat s pružnou páteři uvnitř válce. Využít jej mohou samy ženy při mastrubaci nebo jej lze použít v páru. Při použití jednou ženou, si žena oba konce vloží do vaginy a zadečku. Některé penisy jsou k tomuto už přímo vyrobeny a oba konce jsou ohnuty k sobě ve tvaru podkovy. Ženy si takto mohou užítí slasti obou vyplněných otvorů.

..tiše sténala když se oba konce dilda zasouvaly hlouběji do našich análků. Oba klečíme na čtyřech, zadečky proti sobě. Divoce přirážíme a poslouchám jak naše půlky hlasitě pleskají o sebe. Hledá rukou můj penis a chce mi ho honit..

Druhá metoda je použítí v páru. Nezáleží jakého. Oba partneři si kleknou na všechny čtyři zadečky k sobě. Každý si zasune svůj konec kam chce. V případě muže a ženy si dírku může vybrat jen žena. Po zasunutí začnou oba lehce přirážet zadečky proti sobě. Hloubku zásunu můžete volně regulovat rukou. Tento doslova zvířecí způsob styku vás zaručeně rozvášní a nebudete chtít přestat dokud se nerozpustíte v rozkoši. Ideální je, pokud si konce zasunou oba do análu. Další poloha je v leže. Partneři leží na zádech zadečky k sobě. Po zasunutí obou konců se lehce pohybují směrem k sobě. Ženy s touto jednoduchou hračkou mohou svým mužům připravit nezapomenutelný zážitek. Lehké vroubkování a výstupky mohou pořádně zpříjemnit masážní efekt. Nezapomínejte, že pravidelná masáž prostaty má pozitivní vliv na mužské zdraví a sebevědomí. Pro jednoduchou aplikaci nezapomeňte na vaše prdelky použít lubrikační gel.

Masážní návleky na penis

Velmi výkonná, ale málo známá erotická hračka. Je nejlepší pokud chce žena občas změnu a cítit něco jiného mezi nohama. Jedná se silikonový nebo gelový váleček, který si muž natáhne na penis. Funguje to podobně jako kondom. Akorát na špíčce je přidáná pevná část, která podle tvaru plní různý účel Můžeme pořídit návleky, které slouží k prodloužení penisu. Imitují jeho tvar a prodloužení je i 5 – 10 cm. Časté jsou i návleky s velmi tlustou stěnou, které z mužškého nástroje udělají monstrózního roztahovače vagín. Jiné typy návleků obsahují důmyslně rozmístěné výstupky a drážky, které intenzivnějí dráždí při vaginálním styku. Některé typy zohledňují i potřeby muže a systém výstupků je i uvnitř návleku.

Výhodou návleku je také snížená citlivost mužova penisu. Tím lze pohodlně oddálit ejakulaci. Na ní je také myšleno, a uvnitř je umístěn kanálek pro odtečení spermatu. Přestože jej nelze označit jako pomůcku proti otěhotnění, při ejakulaci je zadrženo všechno sperma. Je možné jej také navléct na robertek nebo umělý penis a tím jej prodloužit nebo umocnit dráždící efekt. Návleky na prst fungují podobně jako ty na pánské přirození. Jsou samozřejmě menších rozměrů, velmi pružné a dobře drží na prstu. Lze je použít i na prst parnterky, která se může vyřádit v zadečku svého partnera. Partner může naoplátku zaplnit obě dírky partnerky při poloze na koníčka, kdy do zadečku strčí prst s návlekem. Pořizovací cena je přibližně o třetinu až polovinu nižší než u didlo nebo vibratoru. Pro jeho jednoduché použítí doporučujeme návlek do každé ložnice.

Big velké dildo a obří dildo

Na velikosti nezáleží. Ovšem některým ženám (a mužům) ano. Mají rády hodně těsno a touží mít vyplněné každé volné místečko ve své dírce. Pokud patříte mezi ně, je vetší velikost robertka určena přímo vám. Pomůcka je také vhodná pro ženy po několika porodech, pokud mají pocit, že jejich vagina je vytahaná a potřebuje větší objem. Klasické velikosti běžných robertků jsou kolem 15 – 25 cm a průměru v rozmezí 3 – 4,5 cm. Rozměry velkého dilda a vibrátorů jdou v délce hodně přes 30 cm. Takže je na místě, pořádně se na ně narazit. Průměr žaludu se pohybuje v úctyhodné rozmezí 6 – 8 cm. Kromě větších rozměrů mají tyto produkty stejné funkce jako jejich menší bratříčci.

Na výběr jsou nejčastěji dražší silikonové typy s bohatou žilnatinou. Kromě nich se vyrábí také anální kolíky xxl a dilda ve tvaru ruky. Kolíky této velikosti mají průměry i přes 8 cm! Při hrátkách s těmito obry je nutné dbát zvýšené opatrnosti při jejich zavádění. Vždy je třeba mít dobře provlhčený otvor. Nejlépe pomocí kvalitního lubrikačního gelu. Před strčením velkého typu si otvor protáhněte něčím menším a přijemným. První zasunutí a pohyby provádějte pomalu. Pokud si obří rozměr strkáte do análku, rozhodně si jej napoprvé nestrkejte celý, ale pravidelně trénujte a pomalu dírku roztahujte. Velké hračky určitě nejsou masovým výrobkem pro každého, ale své příznivce si mezi pořádně roztaženýmí a chtivými fanynkami najdou.

Dildo s přísavkou

Tento přídavek ocení ponejvíce osamocené ženy s chutí pořádně přirážet. Na madlu – konci klasického vibrátoru nebo umělého penisu je přísavka (jako mají střely v dětské pistolce, jak se přisákne na sklo). To znamená, že kromě klasické práce, kdy partner do vás zasunuje umělý penis rukou nebo si jej zasouváte sama máte ještě další skvělou volbu. Robertka pomoci přísavky pevně připevníte k hladkému povrchu. Můžete ho připevnit na vodorovnou plochu a na koníčka se na něm pohupovat. Nebo jej přisajete na kolmou stěnu a budete pohodlně přirážet zadečkem. Strčte si ho do které dírky je vám libo. Nebo vám tu druhou u toho bude lízat váš partner? Nejvhodnější plochy pro připevnění je například linoleum, plovoucí podlaha nebo hladké kachličky. Pro svislou polohu využijete hladkou skříň, zrcadlo nebo kachličky v koupelně. Samořejmě služby přísavky využijí i mužské zadečky.

Skleněné dildo

Na chvíli zapomeňte na všechny materiály, které jsme zmiňovali. Teď přichází něco pro opravdové znalce a milovníky netradičního sexu. Skleněný pomocník je něco zcela jiného. Je chladný a dokonale průzračný. Vídíte zkrze něj a skleněné plochy zvětšují jako lupa. Z blízka si prohlédněte každý detail vaší kůže a intimních partií. Pak už zbývá pouze jediné. Zasunout jej hluboko dovnitř. Skleněná dilda nemají tvar penisu ani jej nijak neimitují. Jedná se o dokonale hladké čiré kolíky s kulatým zakončením. Madlo je vždy rozšířené (nemusíte mít obavy při análním průniku) a úzpůsobené na postavení pomůcky. Výrábí se ručně. Doslova každý kus je otiskem poctivého řemesla a jedinečného designu. Přestože má velmi chladný povrch, rozpáli vás jako pec, v které byl sám vyfoukán. Zasunout jej můžet studené. Zkuste jej ještě více zchladit v mražáku. A naopak si jej ohřejte v teplé vodě. Dostane se vám odlišných pocitů, ale stejné slasti. Vymazlenější kousky mají skleněnou dekoraci ve formě omotaného skleněného provázku. Ten vás bude příjemně dráždit v dírce. Přestože je pořizovací cena vyšší a asi jej nebudete vystavovat v obýváku, měly by skleněná dilda být součástí sbírky každé fanynky umělých penisů.

Dildo recenze a srovnání

Podívejte a přečtěte si důvěryhodné recenze na dilda a umělý penis. Uvádíme několik pravdivých recenzí na nejlepší dilda, které lze na trhu nalézt. Samozřejmě dildo je v různých úpravách. Vybrali jsme ty nejlepší erotické pomůcky z každého typu. V každé recenzi také naleznete odkazy na zákaznické recenze nebo fotky. Podívat se můžete na videa zákazníků testujících anální, přípinácí nebo oboustranné dildo. Začít můžete zde:

Shrnutí

Nákupem sexuální pomůcky jistě oživíte nudu v posteli. Hračky vždy podněcují lidskou představivost a nejinak to bude i nyní. Nejdříve se rozhlédněte, co je na trhu k mání. K tomu nejlépe slouží internetové obchody prodávající erotické pomůcky. Mnoho lidí se obává doručení, ale buďte v klidu. Prodejci to vědí a objednané zboží vám pošlou v obyčejném obalu a odesilatel bude konkrétní osoba. Žádné strachy. Sousedi se nedozví nic vašem novém připínacím penisu. Ceny jsou všude skoro všude stejné a není nutné nějak extra hledat. Slevové akce a výprodeje se v této branži také moc nevedou.

Pro začínající je lepší si pořídit levnější typy z gelu případně silikonu. Až zjistíte, jak sexuální pomůcky skvěle fungují, stejně přejdete k dražším a vybavenějším hračkám. Pro záčatek lze tedy doporučit masážní návleky nebo anální kolík, který budou střídavě používat oba partneři. Pro experty pak slouží vybavení jako strap on nebo oboustranné dildo. Vždy dodržujte základní hygienické návyky. Dírka na zasunutí musí být dostatečně provlhčená aby styk nebolel. K tomu používejte hlavně lubrikační gel. Pokud máte hračku ze silikonu, kupujte jen lubrikant na bázi vody. Dilda vydrží hodně, nelze je snadno rozbít. Opatrní buďte v manipulaci s pásky a řemínky. Ty mohou při nešetrném zacházení praskat. A hlavně. Nemějte příliš velká očekávání z pořízení hraček. Pamatujte, že sexuální pomůcky oživí sex, ale nemohou zachránit vztah.

Tyto stránky mohou prohlížet pouze osoby starší 18 let.
www.vibratorydildo.cz | sitemap | ochrana osobních údajů